Bill Gates’ten skandal plan iddiası!

Araştırmacı yazar Mustafa Kurnaz, 8 Kasım’ı işaret ederek gündemi altüst edecek bir açıklamada bulundu.

Ne Var Ne Yok kanalına konuk olan Mustafa Kurnaz, ‘8 Kasım’da yer yerinden oynayacak’ dedi.

Mustafa Kurnaz yaptığı açıklamada, “8 Kasım’da yer yerinden oynayacak. Geçtiğimiz aylarda Bill Gates, ‘8 Kasım’da biz dünyanın rezonansına müdahale etmek istiyoruz’ dedi.

8 Kasım’da bir ay tutulması var. Ve bir ritüeli temsil ediyor. 8 Kasım’da böyle bir olay olacağını anlatıyor. The Economist’in bir kapağı var. Dünyanın dönüşü 7,8 Herz şu an. The Economist’te 6,78 rezonans olarak gösteriliyor. Bu rezonansla hiçbir ağaçtan meyve, sebze alamazsınız. Dünyanın titreşimi bozulur. Bill Gates, müdahale ederse dünya açlık ve sefalete mahkum olur. Bitkiler yetişmez, kuraklık oluşur ve kıtlık meydana gelir. Lütfen pencerelerinizi keçe ile kapatın” uyarısında bulundu.

PAYLAŞ
Etiketler

2 YORUM

  1. Avatar

    Ahir zamandayız.Zamanımız çetin bir zaman. Allah Teala bizleri tüm fitnelerden korusun.

  2. Avatar

    Ne var ne yok programına ben de bakıyorum.Paylaştıkları herşey doğru diye birşey yok.Evet Yahudiler deccale hazırlıyorlar ortamı, şu sıralar daha da yoğun çalışıyorlar.Ama ben bir programlarını eleştireceğim.O programda indigo çocuklardan bahsetmiş.Rüyada ve asıl hayatta birileriyle irtibat kuruyorlarmış.Bu uzaylılar da olabilirmiş.Uzaylı diye birşey yok.Ufo teknolojisi var ama uzaylı diye birşey yok.Kapalı bir sistemdeyiz.Bir video seyrettim 90 yıllarına ait, Netanyahu ve haham arasında geçiyor.Meşiah için ortamı hazırlayın, çok yavaş ilerliyorsunuz diyordu.İmam Eş’âri’nin ölüm ve kıyameti, ahir zaman alametlerini anlatan kitabını okuyordum.Yahudiler deccale yardım edecek diyordu.Videonun sonunda da insanları uzaylılarla, bazı şeylerle korkutacaklar, deccal kurtarıcı olarak görülecek diyordu.Nasa’nın kurucularından eski Nazi bilim adamı Van Braun’ın son dönemdeki yardımcısı Van Braun ölmeden “uzaylı istilasıyla insanları korkutacaklar diyordu.Ama o zamanlar pek anlamamıştım” diyordu. Bu izlediğim programda indigo çocuklar sistemi değiştirecekler diyordu.Zaten küresel sistem değiştiriliyor yavaş yavaş bu aşikar, onun sancıları yaşanıyor da bu çocuklar neden öne sürülüyor?Bu çocuklar neyi değiştirecekler? Bu çocuklar kimlerle irtibat kuruyor? Normal değil bu anlatılanlar.Korku pompalanması devam ediyor gibi.