Rahmi Koç’un skandal ifadeleri

Türkiye’nin nüfusunun 80 milyon olması bu zengini rahatsız etmiş. 50-60 milyon olsaymış daha iyi kalkınırmış…

Sosyal medyada şu yorumlar yapıldı:

Bunun babası da ölünceye kadar milletin uçkuruyla uğraştı. Her işi bıraktı “Aile planlaması vakfı”ndaki görevini hiç bırakmadı. Rothchild neyse Vehbi Koç oydu. Bill Gates neyse Rahmi Koc’ta o dur..

“80 milyon nüfus Ayakbağı oluyor” demiş rahmi koç: ne yapalım insanları yok mu edelim. Acaba kendilerini Ayakbağı olan rakamın içinde görüyorlar mı? Ya da kendileri ayakta kalmak için başkalarını Ayakbağı olarak mı görüyorlar? Sizce ?

Rahmi Koç’un bu söylemleri dünya nüfusunu azaltmayı planlayan küresel çetelerin aşı, virüs ve ilaç gibi oyunlarını akla getirdi.

Acaba Türkiye’de bir oyun mu sahnelenecek? Nüfusu azaltmak için geçmişte aşı sponsorluğu yaptılar, insanları kısırlaştırdılar. Şimdi başka bir şey mi var sırada?

PAYLAŞ
Etiketler

1 YORUM

  1. Avatar
    Mustafa KELEŞ

    Niye aynı aşılara Cübbeli Ahmet Hocamız da dahil herkes tıp ve bilim diye inanıp teşvikte bulunmadı mı? Her konuda müslüman akıllı ve uyanık olacak da tıp ve bilim deyince neden Bill Gates’e ve derneklerine inandılar. Adamların dernekleri hem dünya nüfusu fazla diyor hem de insanlar ölmesin diye aşı yapıyorlar! Cübbeli Hoca’yı da bu konularda biri aydınlatmalı, dünya kadar insan da Cübbeli Hocayı dinleyip gitti ne idüğü belirsiz sıvıları mükerrem olan bedenine şırınga ettirdi.