Derste Peygamber Efendimiz’e hakaret eden rezil herif

Yıldız Teknik Üniversitesi, eşi görülmemiş bir alçaklığa sahne oldu. Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Birgün Gazetesi yazarı Uğur Kutay, derste Peygamber Efendimiz’e (SAV) ağza alınmayacak hakaretler etti. Skandal 5 Aralık’ta yaşandı. Senaryo Yazımı dersinde müfredat dışı konulara giren Kutay, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e (SAV) ağır hakaretler etti.

ŞEHİTLİKLE ALAY ETTİ

Şehit aileleri ve şehadet kavramına da dil uzatan Kutay, inananları, cesetlere ilgi duyan nekrofili hastalarıyla da ilişkilendirdi. Öğrenciler bu çirkin sözlere tepki gösterdi. “Müslümanların yaptığı saçmalıkları İslam’a atfedemeyiz” diyerek karşı çıkan bir öğrenciye Kutay “Sen İslam propagandasının dayattığı zekanın bir ürünüsün” karşılığını verdi. Çirkin ifadelerden rahatsız olan öğrenciler, bir dilekçe ile derste yaşananları Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’ne bildirdi. Kutay’ın daha önce de alanı olmadığı halde dini konularda yorum yaptığı, İslam’a ve Müslümanlara hakaret ettiği öğrenildi.

PAYLAŞ
Etiketler

3 YORUM

 1. Avatar
  ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  ALLÂH CELLE CELÂLUHU BU VE BUNUN GİBİ İBLİSLERİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN İNŞÂALLÂH !!!
  ESAS SEVGİLİ PEYGAMBER EFENDİMİZ (SALLALLÂHU ALEYHİ VE SELLEM) İÇİN VE TÜM DİĞER PEYGAMBERLERİMİZ (ALEYHİMUSSELÂM) İÇİN KORUNMA KÂNUNU GELMESİ LÂZIM ARKADAŞ !!!

 2. Avatar
  Anti kemalist

  Kemalist gazetenin yazarından ne beklenir

 3. Avatar
  Murat Yıldırım

  Ne denli azılı gavur olduğu simasından belli.