Yeniden Refah Partisi 5 vekille gümbür gümbür geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan AK Parti ve MHP’nin kurduğu Cumhur ittifakı çatısı altında seçimlere girdi. Bu seçimler Yeniden Refah’ın kendi logosu ile girdiği ilk seçimler olması açısında oldukça önemliydi ve ciddi bir başarı elde ettiler.

20 yıllık Saadet Partisi’ni geride bıraktı

Fatih Erbakan kendi logosuyla girdiği ilk seçimde 20 yıllık Saadet Partisi’nden yüksek oy aldı. Genel toplamda 2,84 oy oranı yakalayan Yeniden Refah Partisi ilk sonuçlara göre 1 milyon 514 bin 347  alarak 5 milletvekili çıkardı.

Fatih Erbakan ve 4 Milli Görüşçü meclise girdi.

Böylece Fatih Erbakan Saadet Partisi’ni geride bıraktı. Saadet Partisi bir önceki seçimlerde yüzde 1,34 oy almıştı.

EHLİ SÜNNETİN SESİ OLACAK

Fatih Erbakan Ehli Sünnet hassasiyetine sahip Müslümanların desteklediği bir başkan. Söylemleri ve vaadleri de bu doğrultuda.

Allah’ın izniyle Ehli Sünnetin muhafazası ve ilerlemesi, aile ve sosyal konularda Allah’ın rızasına uygun bir şekilde yönetimin uygulanması için mücadele edecek.

Bizler de desteklerimizle arkasındayız.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ
Etiketler

2 YORUM

  1. Avatar
    çakmak1544

    Elhamdülillah belli ki efendi hz nin talebeleri oy verdiler yoksa millî görüş bu kadar oy alamazdı mecliste ehli sünnet olan tek parti ve tek temsilci yeniden refahdir akp li vekiller malesef güç sarhoşu oldukları için davalarını unuttular özlem zenginin tekrar aday olmasi ve seçilmesi reis efendninde gaflette olduğunun alametidir inşallah reis efendi fatih Erbakan’ın 30 maddesini somut olarak hayata geçirir yoksa Erbakan hocamız ve 4 vekili sayı olarak çok yetersiz milli görüş ruhu bu milletin kurtuluş reçetesidir duamız reis efendi bu gafletten uyanır partisinde ki çürük elmaları ayıklar vede manevî kalkınmaya vesile olur bir insan ne kadar iyi olursa olsun yol arkadaşları bozuksa istikamet üzerine olamaz savunma sanayimiz çok güçlendi elhamdülillah şimdi sırada manevî kalkınma var milli görüş reçetesi uygulanırsa bu kalkınma olacaktır Allah’ın izniyle ama makam sevgisi ve enaniyet terk edilemezse isimiz çok zor Allah muhafaza duamız şu olsun rabbim devletimizi ve milletimizi manevî ve maddi olarak ayağa kaldır İslam aleminin son kalesi olan ülkemizi dünyaya hakim kıl bizleri kafirlere karşı galip kıl amin

  2. Avatar

    Selamün A’leyküm. Oy sayısı hatalı yazılmış herhalde.

YORUM YAZIN