Zaman gurubundan bu saatten sonra herşeyi bekleyin!

   Saman. Medya Gurubu gözü dönmüş bir şekilde saldırıya geçmiş durumda. Sırf hedeflerini gerçekleştirebilmek için yalan haberden kaçınmıyorlar. Peygamberimizin hadislerinden bildirildiği üzere münafıkların en büyük alametlerinden olan yalan, şu sıralar bu medya gurubunun şiarı olmuş durumda.

   Zaman gazetesi, “Karaman tutuklandı” içerikli haberi internet sitesinde manşetten vermişti. Habertürk canlı yayınına bağlanan TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman görevinin başında olduğunu, çıkan haberlerin asparagas olduğunu açıkladı.

DERSHANE UNUTULDU!

   Mehmet Şevket Eygi’nin ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor. Dershaneler üzerinden başlatılan ayaklanma, hükümeti devirmeye yönelik bir kara propagandaya dönüştü ve asıl amacın da bu olduğu meydana çıktı.

   Şu saatten sonra bu medya gurubundan herşey beklenir. Sizler o medyayı takip etmiyorsunuz ama yine de her gördüğünüz habere itibar etmeyin.

   Biz ergenekoncu medyayı bu konuda eleştiriyorduk, bunlar daha beter çıktı….

KENDİ İŞ ADAMLARINA VERİLMEYEN İHALELER

   Yine şu saatten sonra bir çok ihalenin usulsüz olduğuna dair haberler yapacaklar ve savcıları harekete geçireceklerdir. Bu ihalelerin çoğunu araştırdığınız zaman kendi iş adamlarının da aynı ihalelerde olduğunu ancak kazanamadıklarını görürsünüz…

   Bizden bir ipucu. Gerisi medyanın işi…

www.ihvanlar.net

44 Yorum

 1. tayyip, kemal, devlet, eşbaşkanlar temizlenmeli, üniversitelerdeki, özel sektördeki 40 yaşını aşmamış daha önce siyasetle alakası olmamış, sadece işini yapmış, kendini dünya işlerindeki becerilerde kanıtlamış, dünya görüşü algısıda bulunan 500 adam bulup meclise sokmalı, aralarından da bir başkan ve kurul seçilmeli. 10 yıla kalmaz AKP nin getirdiği bu güzel noktadan çok daha güzel bir ülke oluşur. sadece ekonomide değil, eşitlik, çevre duyarlılığı, hakkaniyet anlamında da.

  1. Cumhuriyet kurulduğundan beri İslamiyet’e Recep Tayyip Erdoğan kadar katkısı olan başka biri olmadı. Hataları eksikleri olabilir. Ama Recep Tayyip Erdoğan başımızın tacıdır. Kadir Mısıroğlu hocamızın dediği gibi 1000 tane oyum olsa hepsini Recep Tayyip Erdoğan’a veririm. Biz ancak iyi bir ümmet olursak başımıza Fatih Sultan Mehmet gibi birisi gelir. Bizim gibi noksan müslümanlar için Recep Tayyip Erdoğan fazla bile. Biz önce kendimizi düzeltelim. Allah Erdoğan’a uzun ömür versin. Dualarımız onunla.

  2. Ağzinla söylüyorsun AKP njn getirdiği bu güzel noktaya getirir 10 yila kadar diyorsun. Zaten gelinmiş olan yere bidaha niye gelelim güzel kardesim

 2. Dershaneyle başladı,
  Yolsuzlukla zirve yaptı,
  Devletin önemli birimleri işin içine sokularak kördüğüm haline getirildi,
  Hükümet partisinden, yolsuzluk iddialarıyla alakasız bir şekilde kopmalarla (istifalarla) devam etti..
  Aslanların avına yaklaşmaya çalışan sırtlanlar misali, münafık medyanın haberleri gündemi kapladı..
  Kafalar çok karıştı!..
  (Ama artık bunların hepsi de geride kaldı!)

  Şu an içinde bulunduğumuz aşama (yani asıl gaye) Başbakanın hal’idir!..

  Koskoca bir ümmet kişilere indirgenemez. İndirgenemez ama, kişilerde tecessüm etmiş maneviyatı da küçümsememek gerekir!..

  Milyonlarca müslüman, bir kişiye aynı anlamı yüklemese de, İslam düşmanlarının o “bir kişiye” yüklediği anlamdır bizim için (bazı şeyleri doğru anlayıp, tepkimizi doğru olarak ortaya koyabilmemiz için) önemli olan..

  Bir şeylerin ucu bize dokunuyorsa, kol kırılıp yen içinde kalmalıdır vesselam..

  Ehven-i şer diyorduk ya..

 3. Selamun Aleyküm sevgili kardeşlerim; Sizlere küçük bir dipnot düşüyorum !

  Be hey dünkü çocuk!

  “AKLİ melaikelerini yitirmiş bu Siyonist goygoycu tenekeciler, vakti gelince İsrail’in desteğini kaybedince Cemaat tarafından bitirilmiş gösterilecek, kendi kendilerini yiyecekler. Bu da umum-i tedrishaneler (!) yüzünden (yeni adıyla dershaneler!) vuku bulacak. Be hey dünkü çocuk!”
  Prof. Dr. Necmettin Erbakan (M. Özdoğan Günlükleri, s. 314, 2004)

  “Kanlı mı olacak? Kansız mı olacak? Ümmetin imtihanı sorusuna(yada bir başka deyişle “Hak batıl mücadelesi”)eminim hepinizin mâlumu olduğu bir hikayeyi paylaşırsam;cevap bulabiliriz ümidindeyim.

  Hani bir kurt varmış! Üç kardeş öküzü yemek isteyen. (Kara öküz, Sarı öküz, Beyaz öküz)Ama bir türlü o menfi amacına ulaşamıyormuş. Çünkü o üç kardeş öküz, ne zaman düşmanları olan o kurdun saldırısına maruz kalsalar, birbirlerine dayanak olup kendilerini o menfur saldırılardan koruyorlarmış. Ama kurt bunun bir çaresini bulmuş. Aralarına fitne tohumları ekerek, o zavallı Kara öküzü diğer kardeşlerden ayırmış. Hatta onu diğer kardeşleri düşman bellemişler. Sonunda ondan kurtulmak içinde kurda onu teslim etmişler. Geride kalan sarı ve beyaz öküz içinde aynı tezgah ortaya konmuş. Sarı öküzde devre dışı kalınca geride kalan Beyaz öküze kurt “Seni de yemek istiyorum” dediğinde, beyaz öküz mahzun bir şekilde kurda dönerek “-Ben zaten kara öküzü gözden çıkardığımızda bunu anlamıştım” der ve maalesef hazin sonucu oda tadar.

  ASLINDA BU HİKAYE BASİT OLMASINA RAĞMEN, AKIL SAHİPLERİ İÇİN GAYET AÇIK NASİHATLER İÇERİYOR.

 4. Simdiden malum medyalari yavas yavas Al Qaedaday Baglamaya calisiyorlar Turkiye Hukumetini..bence durum artik Akp,yi Asmistir Beyler.

 5. Selamun Aleyküm kardeşlerim öncelikle belirteyim yoruma arkadaslar kafamız karışık kime verelim diyen var. Yahu mübarek darılma amma sen bu soruyu sorup sonra AKP ye oy veriyosan vah ki ne vah. Bir insan oy vereceği adamı baskası sonra emin bir şekilde biliyormuş gibi anlatacak sen kapıdaki çomarını ısırırmı ısırmazmı diye tanıyosun. Herifler oyunla ülkeni namusunu evi eşini kızını koruyacak nasıl oy atarsın at yahu yok vebali falan. Gidip bu durumda annemin süt hakkı için ona sorarım CHP ye ver oğlum dese yüne veririm o mantıkla. Ikincisi bu konuya paralel Kadir msr oğlundan örnek verenlere benden de hak. Bu ülke tayyip i haketmese Rabbim cc tayyip ü vermez. Yapacak bişey yok.

  1. Cihat kardesim sormamin nedenide bu zaten burada akp karsiti kardeslerimizde oy verilmez diyo bu hukumete.. bi kismida verilir diyo K.misiroglunun dedigi gibi. Akp ye degilde saadete oy verilirse onlarmi daha iyi musluman oluyo yada akp ye oy verenmi.. herkes kendine göre haklimi yada bitane dogrumu var. Menzil akp yanlısı Ismailaga Cemaati saadet yanlısı

   1. %100 şu cemaat – şu parti şeklinde bir ilişki yok. Elbette herkes bu gerçeğin farkındadır ama ben gene de yazmak istedim.

    1. kardeşim araştır Efendi Hazretlerimizin avrupa vekili Nusretullah hocamızın, Cübbeli hocamızın Efendi Hazretlerimizin Erbakan Hocamıza biat ettiği ve asla ak partiye dönmeyeceği konusunda açıklamaları var. Efendi Hazretlerine rağmen akp diyenler tarikattan düşmüştür yaz izle

 6. Ülke iç savaşa gidiyor Allah rızası için uyumayın sabaha kadar gece kalkıp İNNA FETAHNA yı okuyun.Bu başımıza gelen hepimize geldiğine göre Allahü tealanın günahlarımızdan dolayı bizi cezalandırması başka bişey değil. Kula bela gelmez Hak yazmadıkça Hak bela vermez kul azmadıkça… Hak Kulundan intikamı Kulu eliyle alır İlmi Hak’kı bilmeyenler,onu Kul yaptı sanır. Cümle Eşya Halık’ındır

  1. haklısınız, ama ne var ki hiçbir şey olmuyormuş gibi herkes eğlencesine devam ediyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

 7. Hz. Ömer ( R.Anh ) yeni fethedilen İran memleketinin Beytü’l-mal Eminine gönderdiği bir yetki belgesinde Huzeyfe ( R.Anh ) ne isterse merkeze sormadan hemen veriniz diye bir geniş bir bütçe tahsis etmişti. Halbuki Huzeyfe ( R.Anh ), kendi yiyeceği ve atının yeminden başka beytülmalden bir santim almamıştı. Medineye lüzum için döndüğünde aynı mefkureye şiddetle bağlı bulunan Hz. Ömer ( R.Anh ), Hz. Huzeyfe’yi hiç değişmeyen eski mütevazı halinde görünce, boynuna sarılarak “ sen benim kardeşimsin, ben de senin “ sevincini belli etmiştir. Buhari Tecridi Sarih Tercümesi 619. Hadis şerhinden

 8. Resmen Türkiye’de darbe yapilmak isteniyor ya da yapiliyor. Bu oyunu bozmazsak büyük sikintilar yasicaz. akp yi tayyip erdogan’i gecelim Memleket gidiyo aslinda net görünüyor. Eskiden askerlerle generallerle yaparlardi suan iceride olduklari icin Gülen örgütü cikti sahneye zaten bu günler icin özel yetistirildiler, canli bomba gibi, aldiklari talimatlari kusursuz yerine getiriyolar. Gazetelerine Televizyonlarina Yazarlarina bakiyorumda elin gavurundan daha siddetliler Allah’in düsmanlariyla omuz omuza lar. Alenen hainlik yapiyolar. Bizde Mezar tasina dönmüsuz, tepkisiziz, sesimiz cikmiyor ödleklik var Biz sustukca adamlar daha bi istahla cesaretle saldiriyolar menderes döneminde özal döneminde 28 subatta oldugu gibi. Bi misir kadar olamadik.

  1. dışarıdan bir tehdit geldiğinde halimiz nice olur bir de onu düşünün. deniz ve hava kuvvetleri komutanlarının çoğu hapiste. Allah sonumuzu hayır etsin.

 9. Tayyip Erdoğanın aslına dönmesine bir vesile olur umarım bu olaylar . Üzülmeyin her şerde bilemediğimiz hayırlar vardır . Bu ümmet bir gün uyanacak , o uyanışa vesile olur belki …

  1. kul hakkı yiyenlerden ve hamudu ile götürenler nasıl aslına dönecek?daha düne kadar gülenle beraber kol kola değillirmiydi.gülenin adamlarının devlet dairesinde kadrolaşmasını sağlıyorlardı.ne olduda birbirlerine düştüler, bizim bilmediğimiz şeyler var konu dersane mersane değil bence.ikiside dinimize mualif hareket ettiler.

 10. Ehveni Şeri seçeceksin. Yani Tayyip Erdoğan en iyi tercih. Kadir Mısıroğlu der ki siz iyi bir ümmet olun da başınıza Fatih Sultan Mehmet gibi birisi gelsin. Tayyip Erdoğan sizin ağzınıza da fazla gözünüze de fazla. Anlayan anlasın ince mesajı.

  1. Kul hakkından bahsedenler FEM dershanesinde öğrencilere bu sene sorular bizim test kitapçıklarından çıkacak derse ne olur? Ve bazı sorular birebir aynı çıkarsa ne olur? Kul hakkını yiyenin sonu helaktır. Sabaha kadar namaz kılsa boş. Demek ki adamlar YÖK de de kadro kurmuş ve dışarı soru sızdırıyorlar. Allah ıslah etsin.

  2. Hak yemekten bahsetmişken, Kadir Mısıroğlu yaptığı hakaretlerle Mehmet Akif Ersoy, Atatürk dahil bir çok kişinin hakkını yemiştir. Çok büyük bir zat gibi onu niye referans gösterirsiniz bilmem.

 11. selamun aleykum
  Arkadaslar malumunuz ülkemiz dis gucler ve ic guclerin saldirisi altinda deniliyor ülkeye diz çöktürtmek isteniyor 28 subat’dan 10 kat daha büyük saldiri var hükümet gitsin Gezi darbesinin 2. ayagi deniliyor yada hayir ne alakasi var burada yolsuzluk var hesap verilsin deniliyor. Amerika avrupa israil Tayyip Erdoganin gitmesinden yana ayni sekilde muhalefet partileri ve Gülen Cemaati de ayni görüste gitmesinden yana…. Bir müslüman olarak ne yapmak lazim tarafsiz olmakmi, tavrimiz ne olmali sonucta oy vermemiz lazim vermezsek caiz olmaz vebal olur, baska partiye oy verirsek Saadet partisi gibi,ozaman chp mhp koalisyonu basa gecer diyenler var. Yapilacaklari yazabilen varmi sunlar bunlar olsun gibi ona gore hareket edelim. Burada bile Akp li Saadet li arkadaslar var muhalif olmus birbirlerine.. sonucta hepimiz müslümaniz
  nasil yapalim?

  1. Aleyküm Selam,

   Mustafa kardeş, şahsi düşüncemi paylaşayım. Biz geçmişten de Gülen’in yanlış işlerinin farkındaydık ve buradan makale olarak veya hocalarımızın sohbetlerinden ilgili reddiyeler yapılıyordu. Dışarıdan görünen, benim farkedebildiğim ilk farklılaşma mavi marmara saldırısı ile oldu. Siyasete karışma işi de ilk olarak Hakan Fidan ile ilgili oldu. Sonrasında “bir anlamda” gezi olaylarını desteklediler. Hatta Todays Zaman’da hükümet nasıl düşürülür tarzı yazılar çıkmıştı. Yakın zamanda dershane olayları ile zıtlaşma açığa vuruldu, sonunda hükümet dönüşüm için ek süre verdi, işler yoluna girer diye düşünüyordum ki yolsuzluk iddiaları ve sabaha karşı baskın ve tutuklamalar oldu. Şu anda bu yolsuzluk iddiaları hakkında bizim bilgilerimiz sınırlı ve bu bilgiler ile insanları mahkum edemeyiz. Kaldı ki hükümetin de yolsuzluğu savunduğu yok, bunu başbakan açık açık belirtiyor. Ama diyor ki, bu siyaseti şekillendirmenin bir operasyonudur. Biliyorsunuz geçmişte de 2. Abdülhamit, Menderes ve Erbakan için de bu itibarsızlaştırma operasyonları yapıldı. Başbakan, sorgularda oğlumla ilgili sorular sordular, oğlum üstünden bana ulaşmaya çalışıyorlar diyor. Dershane konusunda hoşgörüsü olmayan Gülen emniyetteki adamlarının yerleri değiştirilince çıkıp beddua ediyor. Gavura gösterilen hoşgörü müslümandan esirgeniyor. Müslüman gerçekten de hata yapmış olsa bile ona beddua edilmez! Hatta şunu çok açıkca söyleyebilirim ki, Gülen başbakana kadar hiçbir güç ile zıtlaşmış değildir, karşısındaki darbeci veya gavur olsa bile onların yanında yer almıştır. Son olaylardan sonra “Gülen’in bu günler için başka güçler tarafından yetiştirildiği” veya “menfaatini dininin önünde tutan bir insan olduğu” tarzında düşünceler aklımdan geçiyor…

   Toparlamak gerekirse Gülen’in son zamanlarda (Allah tarafından) bu kadar bariz hatalara düşüyor olması cemmatinde bu işlerin içinde olan, temiz duygularla yardım eden insanların gözünün açılması ile sonuçlanacak. Kimsenin artık temize çıkaramayacağı yanlışlar yapmakta…

   Son günlerde İhsan Şenocak hocamızın iki videosu internette ciddi paylaşılır oldu, son derece güzel ölçülü İslami bir değerlendirme, izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
   1) Fethullah Gülen’e: Yapma Hocam! : http://www.youtube.com/watch?v=9Zs6lkqrCyI
   2) Müslüman Müslümanı Lanetleyebilir mi? : http://www.youtube.com/watch?v=Zcnl6xw5jWQ

   Tarih perspektifi ile şu anda olanları anlamak istiyorsanız, tarihci yazar üstad Kadir Mısıroğlu’nun son 2-3 sohbetini izlemenizi tavsiye ederim. Üstad, Gülen hakkında yıllardır çok ciddi tespitler yapmakta ve söylediklerinin ne kadar doğru olduğunu zamanla farketmekteyiz. Hatta kitaplarının biri dolayasıyla Gülen tarafından Üstada 5 ayrı dava açılmış durumda. Herkese hoşgörü gösterenler Üstada dava açtılar…
   Resmi Video Kanalı : http://www.youtube.com/channel/UCHs4eriCxsa-Tpv6gbCeRIA/videos

   Ben herşeye rağmen bu içinden geçtiğimiz zor günlerin sonunda hepimiz için hayır olacağına inanıyorum…

 12. Nakşibendi tarikatı oldum olası devletten yanadır sorarım size, eğer yolsuzluk varsa ki var bunu ortalığa çıkarmak suç mu oldu?.Siz demiyormusunuz adalet diye alın size adalet.Adamlar her türlü yolsuzluğu yapsın sizde Devletten taraf olun.Ama tarafsız olmanızı istiyorum ya gerçektende yolsuzluk varsa?.Hey gidi İslam muminleri siz demiyormusunuz banka haram diye adam banka müdürü olarak İmam hatip yaptırıyor demek ki helal miş öylemi?.Herkes tarafını belli ediyor açık açık.İşinize göre tavır alıyorsunuz.Nerede Hz.Ömer adaleti siz Ehli Sunnetçi değil miydiniz?.Adamlar yolsuzluk yapsın siz iftira deyin.Neyse herkes tarafını belli etmiş oldu.Yolsuza sahip çıkanlar iki dünyada bertaraf olurlar.

  Not=Yorumumda eğer gerçekten yolsuzluk varsa ortaya çıkmasından yanayım, ayrıca bu yolsuluğu kim ortaya çıkartırsa ona munafık sıfatı yapıştırmak ateşe karınca atmak gibidir.

  Hüküm İse Ancak Allah’ındır Yusuf, 40

  1. bu sitede akp yanlisi akp karsiti olanlar var dogrudur. ama sizin yazdiklarinizdan anlasiliyorki Gülencisin, saman tv ,zaman yazarlari gibi yazmissin cumhuriyetci ulusalcilar gibi avrupa medyasinin meali gibi yazmissin, hemen hüküm vermissin zaten bizim alnimizdada enayi yaziyodu hemen galeyana geldik inandik biraz edep yahu ehli sünnetci falan ne demek alay eder gibi bu sitede Akp devamli elestiriliyo.. kasetlerden bahset biraz cia mossad MI5 ile isbirligi yapan gülenizm den bahsett bedduasindan bahset?

  2. TEHDIT EDER GIBI YAZMISSIN KIMSIN SEN KIMIN ADINA YAZIYOSUN TALIMATMI GELDI HADDINI BIL BERTARAF OLURMUSUZ TARAFINIZ BELLI OLMUSDA, BIZ HAKKIN TARAFINDAYIZ!!. FETHULLAH GÛLEN YARGILANMALIDIR, O BU ÜLKEYE GETIRILECEK!!! BIZ SANKI YOLSUZLUKTAN YANAYIZ

   1. Sen kimsinde bana kimi tehdit ediyorsun diyorsun.Ben tehdit etmedim ayrıca yorumumu tehdit olarak okuduğuna göre çok Kurtlar Vadisi izliyorsun demek.Bir insanın düşüncesine saygılı olmak yerine hemen o insanı yerden yere vurmayı tercih eden zihniyetin kalıntılarısın.Yapma sende Muslimansın bende ben tarafçı değilim.Eğer tarafçı olsaydım ona göre yorum yapardım.Yorumu iyi oku ve anla.Halkbank genel müdürü o paraları İmam hatip için saklıyormuş gören bilende gökdelen dikecek sanar.Siz buna kanacak kadar akıllısınız.Yapacak bir şey yok ne diyor Allah > Bunları sen mi kurtaracaksın Muhammed <

  3. Sen kul hakkı bilirmisin. Bu ülkenin cebinden (benim cebimden) 30 milyar gitti bunun hesabını kim verecek. Bulursunuz bundan sonra himmet verecek kerizleri burs verecek aptalları

  4. Abdden gizli İranla yapılan ticaret ve Numan Kurtulmuşa hazırlanan kaset komplosunun yolsuzlukla alakası ne?

   1. Bakıyorumda aklar toplanmış bana laf sokuyor ben gülenci değilim Kur’an el basarım ki o adam tarafından değilim ben taraf tutmam demek istediğim kardeşler eğer yolsuzluk varsa ortaya çıkartan suçlu oldu öyle mi?.Bakıyorum da bazı arkadaşlar sen kimi tehtit ediyorsun diye mafyacılık oynuyo ben kimseyi tehdit etmem yaparım.Yolsuzun tarafını tutanlar elbet bertaraf olur.Ayrıca bazıları fena coşmuş yok beddua bilmem ne bana beddua sorusunu yöneltenin aklından şüphe ederim, ben adamın tarafından değilim.Ben tarafsızım demek istediğimi anlayacak kapasiteniz yoksa boşuna laf söylemeye çalışmayın.Eğer ortada bir yolsuzluk varsa bunun üstü kapanmasın.Bazıları demiş aynı onların ağzından konuşuyorsun falan filan.Ben hakın ağzından konuşmaya çalışırım ben ne sizdenim nede onlardanım.Yanlış gördüğümü söylerim.Şimdi konu fazla derinlere girmesin girerse çıkamayız.Konuyu özetlemek gerekirse ya yolsuzluk varsa? diyorum.Evet Feto beddua etti kabul bunu bana soracağınıza gidin Zaman’a sorun bedduası doğrumu diye.Tekrar söylürum ben taraf değilim.Nacizane düşüncelerimi söyledim siz Gülenci diyorsunuz ben sizin gibi kula kulluk yapmam.

  5. “Müddei iddiasını ispatla mükelleftir”
   Türkiye’yi 25 Aralık darbesiyle soyuyorlar. Dolar aldı başını gitti, borsa çöküyor.
   Gezi’de durduramadıkları büyük projeleri, 25 Aralık darbesiyle durdurmaya çalıştılar. Bir bakın bakalım, 25 Aralık’ta kimler hedef
   insaf et insaf tutmasada izi kalsin sen vermissin zaten kararini yolsuzluk var diyorsun sen savcimisin. Elbette yolsuzluk varsa uzerine gidilsin bu hukumet yolsuzlugun oldugu bi ulkede iktidara geldi imf yi kovdu bu nedemek biliyormusun. Dogrudur yanlislarida var hukumetin yok diyen yok zaten Naksibendi Tarikati buyuk bi bolumu bu partiyi hep elestirmistir bu sitede ayni sekilde.. ülke saldiri altinda ondan bahset diyorum Senin dediklerini Chpliside diyo Mhpliside Samanyolu tv de zaman gazeteside gulencileri, amerikada israil de Avrupada, almanya diyoki basbakan gitsin. Alismislar bu ülkeyi soymaya artik soyamiyolar sende zemin hazirliyorsun bu hainlerin ekmegine yag suruyosun ayni telden caliyosun. Ayeti Kerimede ne buyuruyo Hazreti Allah Celle Celaluh: Ey iman edenler, eğer size bir fasık bir haber getirirse onu iyice araştırın, sonra bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da yaptığınıza pişman olursunuz.
   Istiyen akp ye oy verir saadete oy verir. ozaman sana göre küfür ülkesinde yasiyoruz oy verilmez, askerler sehit olmaz, zekat verilmez bu mantiktasin. Burada müslümanlari itham ediyor zan altinda birakiyorsun ya sen yaniliyorsan? ya yoksa? turkiye uzerine oynanan ya bi oyunsa operasyon ise.. Ozaman ne diceksin?? yazdiklarindan belli oluyo hangi medyayi hangi gazeteyi takip ettigin ondan oyle yazdim.. Allah’in dusmanlari birlesmis saldiriyolar yurt ici yurt disindan. 28 subatta da yolsuzluk var di kayip 1 trilyon deniliyodu ozamanda dedinmi yolsuzluk var? o yolsuzlugu yapanlar yargilanacakti ama ne oldu birden serbest birakildilar ayni yargi ayni savcilar degilmi simdi yolsuzluk var diyolar heryere sizmislar. Sev yada sevme bu ulke her iki kisiden biri bu hukumetten yana hacisida var sakallisida carsaflisida bunlar musluman degilmi Bertaraf olmayi hakediyolarmi? Siyonizme hizmet bu ulkeye ihanettir.
   Kimse senden yana olmak zorunda degil! Zaman yazarlari taraf yazarlari internetten tehditler savunuyolar bertaraf olacaksiniz diye Amerikaya sikayet ediyolar ülkemizi

   1. “Mustafa”

    Sevgili kardeşim az daha beni kafirlikle suçluyacaksın benim ne demek istediğimi anlamadığından çok eminim.Ben burada yorumumda dedim ki ya yolsuzluk varsa?.Sen kalkmışsın bana neler diyorsun.Kötülüğe iyilikle cevap vermek benim sevdiğim bir davranıştır.Sen istediğin kadar bana laf söyle önemli olan kimin ne olduğudur.Bakıyorum da birden Akçı kesilip karşındakine laflarınla zarar vermeye çalışıyorsun.Ben ne dedim sana derine girme dedim.Eğer girersek ne sen haklı olursun nede ben.Benim demek istediğim olay yolsuzluk varsa?.Sen diyorsun ki yok insaf be o kutu kutu paralar kimin?.Caminin mi siz zaten bertaraf olmaya yüz tutmuşsunuz.Kimden olursan ol ister Ak ister Cemaatçi.Ben sizden olmayımda o yeter bana.Bak bakalım Tayyip’e en iyi yahudi ödülü kimin?.Abd askerleri için üzülüyorum dua ediyorum diyen kim?.Neyse dediğim gibi derine girmeyelim kardeşim.Ha ben bir garip insanım sen ise oturduğun yerden kime ne diyeceğini bilmeyen ipi gevşemiz köpek gibisin.Amacım hakaret değil örnekledim.Kim sana ne derse sen sahibinin söylediğini söylersin.Bana anlattığın o hikayeleri ben senden çok daha iyi bilirim.Keşke adın gibi güzel bir İnsan olsan.Ben dedim ki ya yolsuzluk varsa sen kalkmışsın beni Cemaatçi olmakla suçluyorsun.Laflarına dikkat et kardeşim zira benim ne olduğumu veya kimden olduğumu bilmiyorsun.Karşındaki İnsanı adete Feto manyağı olarak yorumlaman senin ne kadar anlama kapasiten olduğunu gösteriyor.Ben burada kimseye şuna oy verin veya Aklar bitti gibi kelimeler kullanmadım.Ona kalırsa bu ülkeyi herkes soydu.Senin kayırdıkların olmuş Peygamber biz olmuşuz müşrik.Çok merak ediyorsan söyleyim kimden olduğumu biz bu ülkenin koruyucularıyız.Bizler Ülkücüyüz.Ne Aklar nede saçma sapan solcular nede senin gibi Şehy Uçmaz Murit Uçurur kafasındaki insanlardan değiliz çok şükür.Ne olduğumuzu veya kim olduğumuzu iyi biliriz.Ona kalırsa generallerin hepsi tek tek iftira ile atılırken hapse gık yok.Sizin dokunulmaz dedikleriniz girince kıyamet kopuyor.Nerede adaletsizlik varsa mahkemeler versin yargıyı.Ha tabi müdahele olmasa 2.dalge gelirken bir bakıyorsun ki sürmüşler herkesi.Alın size adalet.Gülen cemaati çıkarları için başbakana dalaştı.Bakanlar ise işin çerez kısmı daha dur sulh olmazsa senin gibilerle daha çok tartışırız.Benim amacım Ülkem ve Vatanım zarar görmesin.Ama bakıyorum da senin gibiler bunlara rant sağlıyor.Demişsin ki senden yana olmak zorunda değiller gibi saçma bir laf kurmuşsun seni tebrik ederim.Benim hangi taraftan olduğunu bilmeden tuturmuşsun bir zurna Hıa Tayyip Ne Kadar Süper Lan diye bağırıyorsun.Bu vatana kim zarar verirse, onu bilmek ve vatanımı korumak görevimdir.Nasıl senin bu vatanı sevdiğin gibi bende severim.Bertaraf kelimesine gelince yolsuzluk yapılmışsa ve sizde bunu kayırıyorsanız öbür dünyada nasıl hesap vereceksiniz anlamında dedim lafım senin gibi insanlara değildi.Zira senin gibi benim gibi insanlar bu konun dışındalar benim lafım hukümete idi.Allah’ın düşmanları dediğin kesim beni ilgilendirmiyor onlar ne olduğunu Allah bilir.Bana demişsin ki hüküm vermişsin diye asıl hükmü sen vermişsin.Tayyip seven Allah dostu sevmeyen Allah düşmanı.Benim sevip sevmediğimi nereden biliyorsun kardeşim?.Ya seviyorsam?.Bide utanmadan zekat verilmez falan filan gibi çok saçma bir lafla ne kadar kendi şuurunu kaybettiğini ortaya atıyorsun.Sevgili kardeşim anlaman için kaç kere söylüyecem banane Cemaatçilerden onların ne olduğunu ben senden daha çok biliyorum kafanı yorma.Ben akpliler bertaraf olur demedim anlamadan saldıran ipini gevşetler yüzünden bu haldesin.Az kalsın bana munafık kafir diyeceksin.Bana kafir demeni öneririm ” Eğer bir müslüman diğer müslümana kafir derse, dediği kişi müslamansa geri sahibine döner ” unutma.

    Son olarak sana cevap bombardımanı yapmayı bırakalım ben cemaatçi değilim o güzel aklına güzel kalbine bunu sok.Ben yolsuzluk var üstüne gidilsin dedim sen cemaatçi sanıp hırladın.Yapma ben taraf değilim.Ayrıca Taraf Olan Bertaraf olur kelimesini Gülen cemaati sözü yaratmadı onlar bulmadı bunu o güzel küçücük kedi yavrusu gibi duran aklına sok.Bir daha anlamadan dinlemeden de herşeye hırlama.

    Şaka Amaçlı : Yiyosa munafık de bana :) yemiyo mu ha?.

    1. Ben seviyemi bozmicam arada sen insanlara boylesine cirkin gondermeler yapmayı nerede öğrendin. Allah seni islah etsin.
     senin gözün dönmüş. Ne diyeyim? Sorduklarima cevap yazmiyorsun laf kalabaligi yapmaktan baska Kendi yazdiklarini unutuyorsun Millet taraf tutmakla sucluyorsun Belli oldu tarafiniz diye Eyy Naksibendi Tarikati deyip Ehli Sünnetçi deyip Saadece Gülenci degilim demekle yetiniyorsun. Elestirin bile yok, CIA den MOSSAD’dan bile bahsetmiyon geçistiriyon. Kim olursa olsun insanlarin ismiyle alay edilmez, hakaret edilmez, bu site de senden baska FETO diyen yok. Fethullah=Dinin açılması. Yaşamaya başlamak. Allah’ın nusreti. biraz edepli olalim bana köpek diyebilirsin önemli degil sonrada demiyorum ama örnek olsun diyerek safliga vuruyon isi. Ben tehdit etmem yaparim diyosun Kimsinki sen Allah bi aciz kulusun, sonrada hadi desene bana münafik de diyosun güya akillilik yapiyorum zannediyorsun Bu Din gayri ciddi bisey degil oyun oynar gibi. ama ne dedin sen (senin sözün:Hey gidi İslam muminleri siz demiyormusunuz banka haram diye adam banka müdürü olarak İmam hatip yaptırıyor demek ki helal miş öylemi?.Herkes tarafını belli ediyor açık açık.İşinize göre tavır alıyorsunuz.) Harama Helal demek Küfürdür yani biz razi oluyoz dolayisiyla bizi kafirlikle ithamda bulunuyorsun! Hic kivirtmaya gerek yok!!
     Abdülhamid düşerken neler olmuştu. Bir okuyun derim. Neyse ki bugün tarihten alınan dersler var. Aynı delikten ikinci kez ısırtmazlar. Bir kez daha söyleyeyim. Bir yerde bir yolsuzluk hırsızlık yapılmış ise yapanın Allah belasını versin,NOKTA.
     Türkiye’ye meseleyi yolsuzluk operasyonu diye yutturdular. Peki gerçek ne? Sadece borsa bir haftada 20 milyar dolar zarar etti. Peki kim kazandı. ÖRGÜT! Halk bankası 1,6 milyar dolar kayba uğratıldı. Kim kazandı ÖRGÜT oysa Halkbank, 2002 yılında batıktı. Bugün ise dünyayı titretiyordu. Halkbank’ın dataları nerede? Kimlerin elinde? Kopyalandı mı? Sonra operasyonu gizlemek için torbaya sanatçısını, bakan çocuğunu da at!
     benim hırsızdır,yahut değildir diye bir tespitim şu aşamada yok.Hüküm giysin konuşurum. Ama senin var, o halde yemin edebilirmisin çünkü (senin sözün: “eğer yolsuzluk varsa Ki VAR bunu ortalığa çıkarmak suç mu oldu?.Siz demiyormusunuz adalet diye alın size adalet.Adamlar her türlü yolsuzluğu yapsın sizde Devletten taraf olun”)
     ama sen VAR dedin kardesim, Hiç beklemedin.
     E yani aklın yolu bir tabi. Kim Devlet Bankası Genel Müdürü olup 4.5 Milyon Dolar rüşvet alsa Gider Salondaki Ayakkabı Kutusuna koyar! Halk Bankası’na Saldırıyı Bakan Çocukları ve Belediye Başkanıyla perdelemek çok zekice…Hangi CIA-MOSSAD Şefi kurguladıysa, tam çakalmış…

     12.04.2013 ABD-İsrail Halkbank’a Yaptırım İstedi
     25.11.2013 Cemaati CIA-MOSSAD Yönetiyor
     17.12.2013 Halkbanka Operasyon

     CIA-MOSSAD emriyle Türkiye’de Operasyon olmaz.
     Eskidendi o…
     Osmanlı’yı kimler neden yıktıysa ve Kemalizm’i kimler neden kurduysa Erdoğan’ı yıkmak isteyen ve Gülenizm’i kurup saldırtanlar da onlardır. Türkiye 28 Şubat darbesinin “SERMAYE” ayağına müdahale beklerken, bambaşka bir şey oldu. 28 Şubat’ta yüzlerce milyar doları iç ettiler. Türkiye’nin gerçek hırsızlarına dokunan yok!!!

     Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu,”Bizim tarlayı sürmüşler, haberimiz olmadan” demişti. Nur içinde yatsın, yanılmış. Ne tarlası,memleketi sürmüşler
     Ülkücuyüm diyorsun: Geçen hafta Hatay ve Beşiktaş’ta Esadçılar ve yine bir kaç gün önce Fatih’te Ülkücüler, CEMAAT ile işbirliğine girerek ‘Hırsız AKP’ iftiralarıyla eylem yaptılar.
     Türk-İslam’cı kafa için Kürtler’in haklarından söz etmek PKK’lı olmak anlamına geliyor. Ülkücüleri tanımayanlar için sebep merak eden olabilir, bir neden falan yok, Kürtler’in haklarını etkin biçimde savunuyorsa adama da kadına da saldırırlar.Türk’ün Örfünde kadına el kalkmaz, anaya küfredilmez ama bunlarda böyle ‘ırkî hassasiyetler’ de yok.
     Gözaltına alınmaz ya da ‘dekordan’ alınsa da salınırlar, Emniyet Teşkilatıyla araları iyidir, kısacası ‘Türkiye’de böyle!’
     Hatta Kürtler’le de alakası yok, bir ülkücüyle vatan-millet mevzularında farklı düşünüyorsanız, yine saldırabilir.
     Bu ülkede birileri kameraların önünde üniversitede cam kırdığında, yüzde 100 haklı olarak cezaevine gönderilir ama diğer birileri aynı kameraların önünde bir kızı dövüp bir delikanlıyı ölümüne bıçakladığında gözaltına bile alınmaz. Çünkü vurulanlar Kürt’tür veya Kürtler’e yapılanları sindiremeyenlerdir. Bunlari bir Türk olarak yaziyorum, benim bildigim kürtler en az türkler kadar müslümandir kürtlerin birinci derecedeki fazileti Osmanli ya harpsiz darpsiz katilmalaridir Müslüman olan karamanogullari Osmanliyi 200 sene ugrastirmistir. Kürtler 2gün bile ugrastirmadan sia tehlikesine karsi yavuz sultan selim’e Idrisi Bitlisi vasitasiyla biat etmislerdir, canakkale’de de savastilar.

     Düşünüyorum da en iyisi Ülkücü olmak!Ooh.
     Ülkücüysen sok çıkar, sok çıkar, Kimse sana hesap soramaz. Dilediğini bıçakla.Polis ‘köşeden ilerle’ der, yürürsün…Alınsan dâhi namın yürür, bir şey olmaz, 3 gün sonra koltukaltı açısı 10 derece artarak görünürsün…

     Milliyetçiysen iktidar her zaman sensindir..
     ‘Polis Devleti’nde Ülkücü olmanın dayanılmaz hafifliği’ diye film çevrilse başrol senindir kitap yazılsa ebeden tarihe geçersin! Hiçbirşey düşünmene gerek kalmaz hayatta!
     ‘Türk’üz Ulan Biz!’ deyip bir de Reis buldun mu, tamamdır.
     Kürt’e, Ermeni’ye hakaret edip ona buna kin ve nefret duymakla ömrünü heba ederken etrafına da on numara korku salarsın. Tarikata, geleneğe, cemaatin birine falan da yaslandın mı, hayatın Türk-İslam ile geçer durur, Peygamber’in lanetlediği Kavmiyetçiliğe batmışken, kendini Peygamber’in yolunda adam diye tanıtırsın. Zaten işin de değildir sana verilen vazife, arasıra ocağa gidip gelmek, üniversitede Kürtler’e karşı pozisyon almak, botunda bıçak sokup, toplu halde gezerek korku salmaktır. Türkiye’nin özel şartlarında sana her zaman meşhur ve geçerli bir %5 kontenjan ayrılmıştır.

     “’Şehit cenazesi’ olsun da arkadaşlarla baş-orta ve yüzük parmaklarını birleştirip diğerlerini dikelim,20’lik fidanların tabutunu kendimize taht edip, yeni gençleri gazlayalım, gönderelim.”
     Senin hadisen budur kardeş.
     O topraklarda sen yokken Kürtler varmış da, senin ‘Ya Allah-Bismillah-Allahuekber’ çektiğin ülkenin Güneydoğusu’nda o Allah’ın İslamı’na Kürtler senden yüzlerce sene önce girmişler de, bunlar duymak istemeyeceğin şok’lardır, işine gelmez, söyleyene de ‘Satılmış Hain, ABD-İsrail ajanı ya da Ermeni Dölü’ falan der, pususuna yatarsın.
     Türkiye’de kafanı sadece tokuştururken kullanmak istiyorsan ülkücü olacaksın kardeşim…

     Burada Ülkede böyle

     (senin sözün: Siz demiyormusunuz adalet diye alın size adalet) Ha, Adalet? diyordun ya

     Erdoğan Kuzey Irak ile enerji anlaşmasını iptal ederse, operasyonlar durur. Meselenin özü budur kardeş.

     1. Cevap yazdığın için sağol,

      1-Sana köpek demedim örnek verdim, diyecek olsam senden korkmam merak etme Allah’tan korkarım

      2-Ben Ülkücü derken herkesi bıçaklayan kürt-türk savaşını yapan kendinden başka bir ırkı hazmedemeyen insanlardan sandığın için anlama kapasiten bu kadarmış meğer.Bir genelleme yaparken iyi veya kötü ayırt etmeyi öğrenmelisin.Ben dedim ki ben ülkücüyüm bu vatanı severim onun için ölürüm anlamında dedim sen kalkmış kürt mevzusuna girdin.Hani şu 32 eri acımadan öldüren hainlere kürt diyorsun.Onlar kürt değiller onlar İsrail’in Büyük İsrail projesinin köpekleridir.Benim yarım Kürt yarım ise Türk ben kimin ne olduğunu senin aklından öğrenecek değilim.
      3-Feto kelimesini kısaltma anlamında kullandım bakıyorum da hem yaslıyorsun Fetullah’a hemde ismini koruyorsun.
      4-Ben yolsuzluk vardır dedim bence var sence yoksa o senin problemindir
      5-Demiş sinki lafları geçiştiriyorsun, okuma yazman olduğundan şüpheliyim sana dedim ki DERİNE GİRME sen kalkmışsın İsrail’den bahsediyorsun Mosad şöyle yaptı Cia böyle yaptı bizim amacımız bunların ne yaptığı değil, Unutma senin safında oldukların Cia dileniyordu
      6-Kürt-Türk meselesine beni çekmeye çalışıyorsun Ülkücüyüm dediğim için.Ben bu vatanı her milletiyle seven insanım sen geçmişteki ülkücüleri örnek göstererek adeta beni bıçakla oynayan psikopat bir adam sıfatına taktın.Hayal gücüne hayranım kitap yaz ilk önce ben alırım söz bakalım kafan bir milyon olmuş mu?
      7-Senin hadisen şudur diyerek başlıyan cümlelerini kontrol et.Dediğim gibi Kürt-Türk savaşına sokma beni sen girmişsin zaten Türk’üm diyorsun ama bakıyorum da şehit cenazeleri bizim yüzümüzden olmuş evet itiraf ediyorum o kadar insanı ben öldürdüm demi?.Sözde kürt olan ermeni çocuklarına silahı verip ben öldürdüm.Sen yarın bir gün Öcalanda serbest kalsın hatta siyaset yapsın dersin.Siz o kafadansınız.
      8-Erdoğana gelince kendisini severim Başbakan olarak görmeyide isterim.Hayatımda hiç bir partiye oy vermedim, ama mhpliyim ülkücüyüm onu inkar etmiyorum.Ben Türk’üm benim atalarım Osmanlı ile tüm dünyayı inletti senin kiler kim onu bilmem.
      9-2 farklı kürt kökeni vardır, birisi ermeni köküdür ( İsrail’in kışkırtmasıyla oluşan düşman kesim ) diğeri ise bu vatanı seven Kürtlerdir.Bunlar gerçek Kürttür.
      10-Başbakan işine geldiği gibi davranır youtube 2 erdoğan bir başkan diyip aratmanı ve izlemeni tavsiye ederim.Eğer aklın yeterse tabi anlamaya
      11-Halkban faizci değil miydi?.Bakıyorum da Ehli-Sunneti bırakıp faizci taraftarını tutuyorsun.Ben bu yüzden dedim bertaraf olursunuz.İşinize geldiği gibi davranırsınız aman efendim ülke batmasın.Bugün 1 Euro 3 Lira ise kimin sayesinde olduğunu biliyorsun.
      12-Amacım ya yolsuzluk varsa ki bence var dedim.İlla bakan oğulları yaptı demedim sen konuyu öyle bir yere getirmişsin ki ortada yolsuzluk var aklar suçlu durumundasın.Sanki yolsuzluk yok araştır bakalım Reza’yı telefon konuşmalarını neyse Hüküm İse Ancak Allah’dır o hüküm verir ben fikrimi söyledim.
      13-Derinlere gelirsek, çıkamayız.Beni diğerleriyle karıştırma Akçı kardeşim Kürtlerin tabi ki hakkı vardır Kürtlere hak vermeyen kesim kim olduğunu biliyorsun.Bunun hakkı silah değildir tartışma ve meclistir.
      14-Hem diyorsun ben akım hem diyorsun Feto deme hem diyorsun Kürt hakkı hem diyorsun Türk’üm anlam veremedim ahtopot gibisin herşeye elin yetiyor ama insan tek taraf olur.
      15+Utanmazsan Gezi Parkında polise acımayın emrinide Cıa verdi dersin.Gezi parkını biliyorsun neler yaptılar neler polisler ama biz genede devlete karşı gelinmez öncüsü olduk.Bakıyorum da hiç akların suçu yok hep suçlu mhp+chp öylemi
      16+Siz öyle bir düşünceye sahipsiniz ki hem Abd’ye atarsınız işiniz düşünce aman dersiniz.Tarihi çok araştır kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.Tutmuşsun bana padişahlardan bahsediyorsun o devir kapandı.O cephelerde senin övdüklerin kaçarken Türkler savaştı.Sen kesin Atatürk düşmanısındır da bundan eminim yoksa ne işin olur burada demi?.Bu ülkede yaşıyorsun ama bakıyorum da Türk’ü kötülüyorsun türk şöyle türk böyle sizin kafanız bu kadar.Kürt islama önce girmişmiş isterseler Hz.Adem’den sonra girsinler önemli olan giren değil hizmet edendir.Utanmasan Türk diye ırk yok dersin senin Ak adamın öyle diyor çünkü, Türk 1000 Yıldır var ömrünün çoğunu İslama adamıştır.Ben Ülkücü olmayım da Türkçü olmayım de ne oluyum?.Adam gibi Kürt gelir derki bende Kürt’üm vatanı seviyorum der bizde onu aramıza alırız.Ülkücüden kastım faşiştlik değildi, bu vatanı sevenler anlamındaydı.Tabi sen gibi herzaman ki kafan mavi ekran verdiği için anlamadın seni suçlamıyorum haklısın.
      17+Bana diyorsun ki lafları geçiştiriyorsun sen bana cevap vereceğine tutupta geçmiştekileri konuşuyorsun ben burada bence yolsuzluk var o dedim sen tutup Kürt’ten girip Mossad çıkmışsın.Dikkat et fazla derinlere girme kardeşim sanane kafanı yorma

      Eğer bundan sonra cevap yazacaksan eskileri değil benim demek istediğimi anlayarak yorum yap eskileri yazma konuyu çekme başka yerlere
      18*Bence yolsuzluk var diyorum eğer yoksa o kadar para Müdürden tutta, bakanın oğlundan çıkamaz senin varmı o kadar paran?.Niye bakanlar istifa etti?
      19*Lütfen saçma sapan derinlere girme onlar tarih oldu bu ülkeyi soymayan kalmadı herkes kirli bir siz aksınız öyle mi?
      20*Bir daha da bana saçma sapan yakıştırmalar yapma sevgili mumin kardeşim

      Kalbini kırdıysam veya seni üzdüysem özür dilerim.Özür dilemesinide bilirim.Benim kızdığım nokta, benim dediklerimin derinlerine iniyorsun derin sular teklikelidir girme oralara.Bir düşüncemi söyleyeyim dedim ak kardeşimiz maşallah derinlerde hazine arar gibi ordan alıp bana laf söyleme çabasına girmeye başlıyorsun.İstediğin kadar çabala bana laf söyleyemezsin.

      Bu ülke hepimizin herkesin fikri ve düşüncesine saygı göstermek lazım ama bakıyorum da sende pek o saygı yok sana diyorum ki ya yolsuzluk varsa dedim sen bana yok kürt yok padişah yok ülkücü şöyle açık ve net soru soruyorum sana anlamıyor musun?.Bana geçiştiriyorsun diyorsun benim sana sorduğuma karşılık cevabın saçma sapan kürt türk gibi savaştan girip, Cıa şöyle Cıa böyle diyorsun.Doğru düzgün cevap verirsen tartışırız ben sana köpek demedim örnek verdim.Ayrıca şakasına Munafık de dedim sen bunuda anlamayarak benim ne kadar haklı olduğumu gösterdin.Anlamıyorsun.Şaka etmiştim sen yorumunda Allah düşmanları toplanmış dedim kafana göre hüküm verdin beni kafirlikle suçladın bana Allah düşmanı demek istedin sen çoktan vermişsin hükmü zaten.

      ” Cahillerle laf yarışına girmeyin, zira ben hiç kazanamadım. ”

      ” Bırakın tartışmayı! Sizden öncekiler sırf bunun yüzünden helak oldu. Tartışmanın faydası yoktur, tartışma zararlıdır. Mümin münakaşa etmez. Münakaşa edene şefaat etmem ” [Taberani]

      ” Münakaşa etmeyen, kimseyi incitmeyen kimse Cennete girer ” [Tirmizi]

      ” Mücadelede ısrar edeni Allahü teâlâ sevmez ” [Buhari]

      ” Konuşurken itiraz etmeyene veya haklı olduğu halde, münakaşayı terk edene, Cennette bir köşk verilir. ” [Taberani]

      Seni kırdıysam özür dilerim tekrar diliyorum ben iyi bir insanım her halde Buhari , Tebarani, Tirmizi nedir biliyorsun.Bilmiyorsan senle işimiz var demek yeni bir tartışma daha başlamaz umarım :)

     2. Neyse kardeşim ben tartışmadan çekiliyorum sen haklısın mumin muminle tartışmamalı hadisler var.Hakkını helal et benden yana helal olsun ( nede olsa ne munafıklığımız, nede kafirliğimiz kaldı ama olsun ) sen kendi kendine tartış.Sanma ki cevap yazamadığından çekildi kalp kırmamak çok önemli sen haklısın ben yanlışım konuyu kapatalım özür dilerim kırıldıysan.Hakkını helal et.Benim senle tartışarak vaktimi boşa harcayamam.Ben ne dersem diyim sen almışın eline bir saz ” Hıa Tayyip Ne Kadar Süper Lan! ” havasındansın boşu boşuna kalp kırmamak lazım.Allah’a emanet ol kardeşim keşke adın gibi bir insan olsaydın yapacak bir şey yok milyonlarca sperm hücresinden sadece birisin takdiri İlah’i diyerek seni diğer ” kardeşlerinle ” baş başa bırakıyorum.

      Buda sana kapak olsun ;

      Ak Partiliyiz Ak Parti Hüloğğğğğğ

      > http://www.youtube.com/watch?v=r-PRJ6og4n0 <

      İzlemeni tavsiye ederim sen mevkidaşın.

     1. “abdullah”

      Canım kardeşim Atatürk’ün ne olduğunu ben çok iyi biliyorum.Ayrıca Türk Atası bir tek Atatürk değildir.

    2. Hakkım varsa sana helal olsun kardeş sende helal et şu 3 günlük dünyada..

     Hey gidi insan hey gidi insan, dünyayı emrine vermiş Allah (C.C), sen kimin emrindesin nefsinin peşindesin yazık değilmi sana. Sanada banada, ben konuşuyorumda sende zannediyorsunki bu işi bitirmişte bana hitap ediyo, ben en başta batmışım, ben bu hallerin neresindeyim

     “Nasreddin Hoca’nın hikayesi gibi”
     Komşular demişki hocaefendi..
     -Ne VAR?
     Dün gece sizin evde bi gürültü cıktı dediler neydi ya
     -YA sorma dedi cübbem duruyodu dedi merdivenin başında bizim karı bi tekme attı dedi cübbe yuvarlandı dedi
     Komşu demişki hoca cübbe o kadar ses çıkarmaaz
     -Dedi içinde bende vardım.

     Ben sanki azadeyim ben işin içindeyim tam ortasındayım Allah beni islah etsin senide benide hayırla islah etsin, hayırla islah etsin demezsek bela acarız başımıza insan dua edeceğim diye beddua eder anlamaz haa.. hayırla islah etsin.

     1. “Mustafa”

      Sağol kardeşim Allah senden razı olsun boşuna tartışmamak en iyisidir.Sen haksın ben hakım hükmü Allah verir.Sana Hz.Ömer efendimizin sözleriyle veda ediyorum.Allah’a emanet ol.Allah yar ve yardımcın olsun.Allah seni her daim korusun ve yüceltsin.Hakkım helal olsun.Bir daha yorum yazmıyacağım.Allah ömrünü uzatsın ve huzurla ölmeni sağlasın.

      “Günah işlemekten vazgeçmek, tövbe ile uğraşmaktan daha kolaydır.”
      “En çok sevdiğim kimse, bana ayıp ve kusurlarımı haber verendir.” (Süyûtî, Târîhu’l-Hulefâ, s. 130)
      “Çok konuşan çok yanılır. Çok yanılanın hayâ duygusu azalır. Hayâ duygusu azalanın, günah ve harama düşme endişesiyle şüphelilerden sakınma titizliği kaybolur. Şüphelilerden sakınma titizliği kaybolanın kalbi ölür.”
      “Gaybı bilme iddiası gibi olmasaydı, beş kimsenin cennet ehli olduklarına şahitlik ederdim:
      1-) Çok çocuk sahibi (olup şükür ve sabır hâlinde) olan fakir.
      2-) Kocası kendisinden razı olan (saliha) kadın.
      3-) Mehr-i müsemmasını (yani nikâh esnasında iki tarafın da rızasıyla tayin edilen mehrini) kocasına tasadduk eden kadın.
      4-) Baba ve anası kendisinden razı olan kişi.
      > 5-) Günahından (nefret ederek samimiyetle) tövbe eden kimse.” <

      HZ.ÖMER RA

 13. Ruşen Çakır’ın İtirafı
  İç ve Dış odaklar Milli görüş ve ERBAKAN’dan kurtulmak için Fetullah Gülen’i destekledi, “ılımlı” yorumlarının egemen olması için ellerinden geleni yaptılar.

  “Milli Görüşü-ERBAKAN Hocamızı; Hans anladı da Hasan anlamadı” sözünün gerçekliği, bir kez daha gün yüzüne çıkmış oluyordu.

  Ruşen Çakır’ın: “Bir süre İslamcıların iç meselesi muamelesi gören ve fazla merak uyandırmayan bu (en hafif deyimiyle) “rekabet”, 1994 yerel seçimlerinde Refah Partisi’nin (RP) elde ettiği zaferle birlikte tüm Türkiye’nin ilgisini çekmeye başladı. Şöyle ki RP’nin siyasi yükselişine neredeyse paralel olarak Gülen hareketi de toplumsal, ekonomik ve kültürel alanlardaki “sessiz ve derinden” gelişimini belli bir noktaya getirmişti ve artık aleni bir şekilde kamuoyunun karşısına çıkmaya hazırdı. Sonuçta RP’nin siyasi yükselişini durdurma karşısında giderek daha da çaresizleşen iç ve dış odakların büyük bölümü Gülen hareketine, bir nevi “can simidi”ymiş gibi sarıldı. Gülen’i RP ve Erbakan’ın temsil ettiğini düşündükleri “radikal İslamcılık”ın bir tür “panzehiri” olarak gördüler ve onun “ılımlı” yorumlarının egemen olması için ellerinden geleni yaptılar”[1] tespitleri, Fetullah Gülen cemaatinin dış güçler ve işbirlikçi kesimlerce, Milli Görüş’ü dizginlemek ve Erbakan’ı diskalifiye edip, siyasette devre dışına itmek üzere öne çıkarılıp, organize edildiklerinin itiraf ve ispatıydı. Ancak Ruşen Çakır gibilerin dikkatlerden gizlediği bir gerçek daha vardı: Sn. Recep T. Erdoğan ve AKP de, yine Milli Görüş’ün içini boşaltmak ve Erbakan’dan kurtulmak amacıyla ve aynı odaklarca tezgâhlanıp iktidara taşınmıştı. Ve zaten Cemaatle hükümet arasındaki bütün köprülerin atıldığı mesajını veren bir tavırla futbolcu Hakan Şükür’ün AKP’den istifası üzerine Mehmet Ali Şahin’in Fetullah Gülen’i kastederek Hakan Şükür’e: “Gönül bağı taşıdığınız yerlere bu denli sadık kalırsanız, siyasette başarılı ve kalıcı olamazsınız!” anlamındaki sitemleri ve tavsiyeleri de, kendilerinin Erbakan’a ve Hak davasına hıyanet karşılığı bu konumlara ulaştıklarının dolaylı itirafıydı. http://www.necmettinerbakan.net/haberler/rusen-cakir-in-itirafi.html#.UrwA-uwIdkk.facebook

 14. “Bugün maalesef tüm Islam Alemi emperyalist güçlerin sultası altındadır. Kuş uçurtmazlar, takip ederler. Hemde kendisi takip etmez… Amerika John’la takip etmez
  Smith’le takip etmez. Kimle takip eder?..
  Adı senin benim gibi olan müslüman insanla takip eder; canına okur. O milletin içinden çıkmış hain vasıtasıyla takip eder ve millete en büyük zararı, kendi içinden insanlara yaptırır. Parayla satın alır, ajan edinir ve öyle kullanır.”

  Merhum Esad Coşan Hoca Efendi/ 5 mayıs 1990

 15. Cübbeli Ahmet hocanın sahte montaj kasetini kimlerin çıkardığını Mehmet Baransu ve Emre Uslu ya sordunuz mu? Lütfen sorun. Onlar çok iyi biliyorlar. Bütün kasetler onlardan çıkıyor. Ne diyorlar Cübbeli hocama; vaazı bırak yoksa kasetini yayınlarız.

Comments are closed.

YASAL UYARI: Sitemizdeki www.ihvanlar.net imzalı yazılardan kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz... İhvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2014