Cin çağırmak isteyenlerin başlarına gelen olaylar

    Bu işin üstadlarından Salih Memişoğlu Hoca, insanların cinlere olan merakının ve irtibat kurmak için sarfedilen çabaların kötü sonuçlar meydana getirdiğini bazı örnekleri ile anlatıyor ve ekliyor:
“İlla ki üstadı lazım.”

Bu konuda görüştüğüm bir kişinin bana söylediği:
   “Hocam, bir sabah odada buhur yapılır ve orda b1500 sefer Ya Allah ya Fettah ya Huddam ……. Vs. bir zatla görüşüp irtibat kurulurmuş” ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği:
   “Hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı
”Ne istiyorsun söyle” dedi.
   Ama benim ağzım dilim tutuldu ve konuşamadım, elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde altımı ıslattığımı gördüm..”
O şahıs o eve bir daha giremiyor ve hala psikiyatri tedavisine devam ediyor. Yani söylediğim gibi üstadı ve ustası olmadan olmaz.

Bir zatla görüşmemde de bir olayı anlattı ve dinledim.
   Bir kişinin cinler davetiyesi diye yazdığı bir kitaptan vefk yapıp davetiye kurmaya çalışırken, bir defneyaprağı üzerine asır suresi okunacak ve suya konulacak, sabah ezanından sonra gün ağarırken içilip karanlık bir odada iki rekât namaz kılınıp vefk üzerine ebcet hesabı yaparak cin davetiyesi yapmış ve bu işe 7 gün boyunca devam etmiş. Adamın söylediğini aynen aktarıyorum:
“Hocam, 7. günün başında fesi ve şalvarı olan bir adam geldi yalnız ayakları ters ve odanın içinin birden aydınlandığını gördüm, bana:
“İşte geldim, buyur.” Dedi. Ben de:
“Bu işe merak ettiğim için yaptım ama adınız ne?” diye sordum. BANA:
“Sildovyenna” dedi.(isminden kâfir olduğu belli)
“Müslüman mısın?” dedim.
”Senin kadar” dedi.
”Dediklerimi yaparsan sesinle devamlı görüşürüz” dedi. Onların ne olduğunu sorduğumda:
”Her gün namazını eksik kılacaksın, eşinden ayrılacaksın ve dediklerimi insanlara karşı uygulayacaksın.” Dedi. Ben ”bu Allah’a karşı yanlış olur, yapamam.’ dedim. Gelen kişi bana:
”Zaten 7 gün kıldığın 2 rekât namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman Allah aklına gelmedi dedi, üzerime kustu ve gitti. Hala etkisinden kurtulamadım ve elbiselerim onun kustuğu salya ile kokuyor. Belli ki gelen kâfir cin idi.”
   
Günümüzde insanoğlu ne kadar uğraşırsa uğraşsın Allah dilerse olur ve bunun için sadece okumak ve araştırmak ta yetmez.

   Bir gün Trabzon’da bir medyum, bir hasta üzerinden cinleri çıkartacağını söyledi. Kişi transa girdi. Hastaya bayıltın komutu verir vermez hasta bayıldı ve ortalık birden bire değişti. Hasta kasıldı, ağlamaya başladı ve ağzından erkeksi bir ses çıkarmaya başladı. Olayı canlı seyrettim. O ses ona:
”Hey kişi sen beni ve iki arkadaşımı aldın ve yaktın ama senin karın hamile, şimdi benim padişahım gidip senin karının karnındaki çocuğu boğdu haberin yok” dedi ve gülerek kaçtığını gördüm.
   Hemen evine telefon etti. Karısının bayıldığını ve hastaneye kaldırıldığını, 4 aylık çocuğunun düştüğünü öğrendik.

Evet, çok dikkatli ve bilmediğimiz işlerle uğraşmamız lazım. Şimdi dersiniz ”ya hocam bunların faydalı olanı yok mu?”
Var, var ama dediğim gibi Allah yardımcı olacak, birde niyetler halis olacak yani cinlerle görüşmenin her yönden hem iyiliği hem tehlikesi vardır.

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ