Müslümanları katledenlere sesi çıkmayan Fethullah Gülen beddua ediyor

   Filistin’de bebekler ölürken, Irak ve  Afganistan Amerika tarafından işgal edilirken, Mavi Marmara’da 9 Müslüman şehit  edilirken (Şehit diyemeyiz otoriteden izin almalıydılar diyen), Arakan’da Budistler tarafından Müslümanlar yakılırken sesi çıkmayan Fethullah Gülen Dershanelerine dokunanlara ve eleştirenlere BEDDUA ÜZERİNE BEDDUA EDİYOR

 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

   Fethullah Gülen, bedduasına başlarken “Dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa Kuran’a, sünnete aykırıysa” diyor.. Dinler arası diyaloğun ve bu alanda gerek gazetelerinin gerek televizyonlarının yaptıkları meydandadır. Kur’an ve sünnete ters olan bu hareketler de demek ki beddualıktı..

   Ayrıca bazı kimseler “Fethulalh Gülen’in hiçbir şeyden habersiz olduğu, çevresinin yaptığını” söylüyorlar. Videoda da gördüğünüz üzere Gülen, twitter’de yazılan yorumlardan bile haberdardır ve takip ediyor.

   Şu iyice anlaşılmıştır ki, Hüseyin Gülerce’nin de dediği gibi bu hareket İslami bir hareket değil, Kadir Mısıroğlu’nun teşhis ettiği gibi bir holding hareketidir…

   Dünyada Müslümanlara bunca zulümler yapılırken sessiz kalanların, kendi menfaatlerine dokunulduğu zaman bin türlü bedduaya sarılması bunun en büyük göstergelerinden biridir.

www.ihvanlar.net

Diğer yazı: Fethullah Gülen’in derin hoşgörüsü KADİR MISIROĞLU’NUN KİTABINA TAKILDI!

PAYLAŞ