Kemalist hazımsızlar sitemize saldırdı

  Sitemiz daha önce Apo’nun piçleri tarafından hacklenmişti. Şimdi de kemalist piçler tarafından saldırıya uğradı.

   Üstad Kadir Mısıroğlu’nun 10 kasım ile alakalı dile getirdiği gerçeklerden rahatsız olan şerefsizler sitemize operasyon yaparak tüm yazıların silinmesine sebebiyet verdiler. 

   Bu Yunan tohumları, M. Kemali böyle koruyacaklarını zannediyorlar.

   Bu adi piçler bilmeli ki korkuları onların hüsranını artıracak.

   Hele M. Kemal’i koruma kanunu bir kalksın! Sizdeki korkuyu işte o zaman göreceğiz. Daha 2 dakikalık videoya tahammülünüz yok da saatlerce konuşulacak belgeleri bakalım nasıl hazmedeceksiniz. 

   Kimse sevmek zorunda değil. Hakaret olmadığı müddetçe isteyen istediği görüşü de beyan eder.

   Ama bu beton kafalı kemalistler ona da tahammül edemezler…

İŞTE O VİDEO

SİTEMİZİ TEKRAR ESKİ HALİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ… 

PAYLAŞ
Etiketler

7 YORUM

 1. Avatar
  Mütefekkir

  Merak ettiğim bir konu da, bunu yapanlar hakkında hukuki bir işlem başlattınız mı ? Siber suçlarla mücadele daire başkanlığı bunu yapanların izini çok rahat bulabilir.

  • Avatar

   Siteyi eski haline çevirmek için acil olarak dosyaları sildiğimiz için delilleri yok etmiş gib bir şey oldu. Bir dahaki sefere böyle bir şeye teşebbüs ederlerse hukuki işleme başvuracağız

 2. Avatar

  Rahmetli üstad kadir mısıroğlu ağabeyimiz ne büyük adammış ki mezarında bile kudurtuyor kamalist fino köpeklerini… bu arada sizlere de çok geçmiş olsun kardeşlerim en kısa zamanda bunu da aşacağınıza eminim.

 3. Avatar
  Mütefekkir

  İslam’a bu denli büyük hizmetler ediyorsunuz. İmtihan olunmayacağınızı mı sandınız? Mevla sizin kendi katındaki derecelerinizi yükseltirken, bu çirkin saldırıya sebep olanların da uğrayacakları azabını daha da çetin hale getiriyor. Ne demiş Üstad Bediuzzaman Said Nursi ; Çay koy keçeli, yeniden başlıyoruz! :))

 4. Avatar

  السلام عليكم
  geçmiş olsun kardeşim,
  bu site vesilesiyle tanıdım erdem özveren kardeşimizi. onunda Twitter hesabi kapanmıştı o ara. sizden öğrendik. hak yolunda böyle bedellerin ödenmeside sana rahmet olarak dönecektir admin kardeş..

 5. Avatar

  Geçmiş olsun, inşallah eski halinize kısa sürede dönersiniz hayırlısıyla.

 6. Avatar
  Mütefekkir

  Backup alınmş ise tekrar geri getirebilirsiniz inşaAllah.