Aşı tuzağı! Çin’den aşı geliyor ve baskı yapılacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin tarafından üretilen Sinovac aşısı için imzaların atıldığını, aralık, ocak ve şubat aylarında toplam 50 milyon doz aşının Türkiye’ye geleceğini bildirdi

 50 MİLYON AŞI İÇİN İMZA ATILDI

Bakan Koca şunları söyledi:

(Çin menşeli Sinovac aşısı) “Aralık, ocak ve şubat aylarında gelmek üzere 50 milyon aşı için imza atıldı. Aralık ayında asgari 10 milyon olmak üzere, ama 20 milyon hedefliyoruz. Ocak ayında 20 milyon. MRNA aşısı için de aralık ayında 1 milyon, devamında da 25 milyona kadar aşının verilebileceği şeklinde görüşmelerimiz devam ediyor. Rusya ve diğer aşılarla da irtibat halindeyiz.

BİLL GATES GİBİ YAHUDİLER DESTEKLİYOR

Dünyaya bu hastalığı Çin yaydı ve en önemlisi kendilerinden çıkan hastalığı kimseye söylememişler ve yayılmasını beklemişlerdi. Ve ne hikmetse sanki yıllarca korona ile mücadele etmiş tecrübesiyle ülkelerinde koronayı bitirdiler. Yani nasıl mücadele edeceklerini önceden bildikleri belliydi.

Laboratuvar ortamında geliştirildiği bilinen ve tüm dünyaya yayan bu Çin, şimdi de dünyaya aşı satıyor.

Çin’den gelen kitler de şüpheli. Normal bir boğaz iltihabında, bir gripte bile korona olarak sonuç veriyor. Netice ise YIKICI İLAÇLARIN kullanılması oluyor. İlaçların da kimler tarafından bize satıldığı belli.

Bir Yahudi Bill Gates en başından beri neden bu hastalıkla ilgileniyor ve devamlı milyonlarca ölüm olacağından bahsediyor? Ayrıca neden aşıya çok önem verip üzerinde duruyor? Tezat şu ki kendileri hiçbir şekilde aşı olmuyor!

DAYATMAYI KABUL EDİYORUZ

Türkiye’de de bir çok kişi ve kurumla bu aşının propagandası yapılmaya başlandı. Anlaşılan birileri kesenin ağzını açtı. Farklı mecralarda aşı olmayanların toplumdan soyutlanması, toplu taşıma araçlarından uzak tutulması, uçaklara alınmaması gibi baskı araçları gündeme getiriliyor. Neden?

Yani o kadar çok soru işareti var ki. Geçtiğimiz yıllar grip aşısı çok abartılıyor ve herkesi yaptırması gerektiği söyleniyordu. Başbakan iken Erdoğan “ben yaptırmayacağım” diyerek ilginç bir çıkış yapmıştı. Demek ki yaptırmayınca da oluyordu. Şuan doğan bebeklere bile onlarca aşı vuruluyor. Ve aşı vurulmayanlar çocuklarının başına gelecek hastalıklarla korkutuluyor, baskı kurularak aşı yaptırması sağlanıyor. Halbuki aşı yaptırmayan çocuklar daha sağlıklı büyüyor.

Bu aşıların bile içeriğini bilemezken;

Zalim Çin’in aşılarına nasıl güvenebiliyoruz?

Yoksa Türkiye halkı kobay mı olacak da bilmiyoruz?

Siyonist yahudilerin aşı oyununu neden görmüyoruz?

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ