Aşı tuzağı! Çin’den aşı geliyor ve baskı yapılacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin tarafından üretilen Sinovac aşısı için imzaların atıldığını, aralık, ocak ve şubat aylarında toplam 50 milyon doz aşının Türkiye’ye geleceğini bildirdi

 50 MİLYON AŞI İÇİN İMZA ATILDI

Bakan Koca şunları söyledi:

(Çin menşeli Sinovac aşısı) “Aralık, ocak ve şubat aylarında gelmek üzere 50 milyon aşı için imza atıldı. Aralık ayında asgari 10 milyon olmak üzere, ama 20 milyon hedefliyoruz. Ocak ayında 20 milyon. MRNA aşısı için de aralık ayında 1 milyon, devamında da 25 milyona kadar aşının verilebileceği şeklinde görüşmelerimiz devam ediyor. Rusya ve diğer aşılarla da irtibat halindeyiz.

BİLL GATES GİBİ YAHUDİLER DESTEKLİYOR

Dünyaya bu hastalığı Çin yaydı ve en önemlisi kendilerinden çıkan hastalığı kimseye söylememişler ve yayılmasını beklemişlerdi. Ve ne hikmetse sanki yıllarca korona ile mücadele etmiş tecrübesiyle ülkelerinde koronayı bitirdiler. Yani nasıl mücadele edeceklerini önceden bildikleri belliydi.

Laboratuvar ortamında geliştirildiği bilinen ve tüm dünyaya yayan bu Çin, şimdi de dünyaya aşı satıyor.

Çin’den gelen kitler de şüpheli. Normal bir boğaz iltihabında, bir gripte bile korona olarak sonuç veriyor. Netice ise YIKICI İLAÇLARIN kullanılması oluyor. İlaçların da kimler tarafından bize satıldığı belli.

Bir Yahudi Bill Gates en başından beri neden bu hastalıkla ilgileniyor ve devamlı milyonlarca ölüm olacağından bahsediyor? Ayrıca neden aşıya çok önem verip üzerinde duruyor? Tezat şu ki kendileri hiçbir şekilde aşı olmuyor!

DAYATMAYI KABUL EDİYORUZ

Türkiye’de de bir çok kişi ve kurumla bu aşının propagandası yapılmaya başlandı. Anlaşılan birileri kesenin ağzını açtı. Farklı mecralarda aşı olmayanların toplumdan soyutlanması, toplu taşıma araçlarından uzak tutulması, uçaklara alınmaması gibi baskı araçları gündeme getiriliyor. Neden?

Yani o kadar çok soru işareti var ki. Geçtiğimiz yıllar grip aşısı çok abartılıyor ve herkesi yaptırması gerektiği söyleniyordu. Başbakan iken Erdoğan “ben yaptırmayacağım” diyerek ilginç bir çıkış yapmıştı. Demek ki yaptırmayınca da oluyordu. Şuan doğan bebeklere bile onlarca aşı vuruluyor. Ve aşı vurulmayanlar çocuklarının başına gelecek hastalıklarla korkutuluyor, baskı kurularak aşı yaptırması sağlanıyor. Halbuki aşı yaptırmayan çocuklar daha sağlıklı büyüyor.

Bu aşıların bile içeriğini bilemezken;

Zalim Çin’in aşılarına nasıl güvenebiliyoruz?

Yoksa Türkiye halkı kobay mı olacak da bilmiyoruz?

Siyonist yahudilerin aşı oyununu neden görmüyoruz?

www.ihvanlar.net

PAYLAŞ

6 YORUM

 1. Avatar
  Musa Raduyev

  FİTNE ASRINDAYIZ…aklınız neye eriyorsa onu yapın ,ama bilin ki çok güçlü ihtimal aldanırsınız.çünkü AŞI kampanyasının her iki taraf da da ONLAR VARSA ? Erdoğan nerden nasıl bilsin _? adam doktor değil kimyacı değil bilim adamı değil ki olsa bile kandırılabilir ..

 2. Avatar

  Kesinlikle yerli dahi olsa aşı olmak istemiyorum.Tüm dünyadaki devletlerin sağlık sistemine sızmış bir şeytani yapı var.Bu küreselci Yahudi yapı,bizlerin genleriyle oynamak istiyor.Buna izin vermeyelim.

 3. Avatar

  Vaktiyle Domuz Gribi aşısı olmuştum, o kadar bilgi kirliliği vardı ki, Çocuklarıma dahi yaptırmıştım!
  Tayyip Bey isteyen olsun fakat ‘Ben olmuyorum’ demiş ve de yeterli sayıda Türkiyeye getirtmişti.

  Ben ise Gurbette bulunduğumdan, Tayyip Bey yerine Buranın yetkililerini dinlemiştim, hata ettim.

  Zorunlu olmadıkça, Tayyip Beyin olduğu aşıyı tercih edeceğim.

  Herkesin eleştirdiği nokta, aiı bulundu, sayılar tüm dünya da TAVAN yaptı!

  Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Bütün Mü’min korona hastalarına Rabbül Alemin acil şifalar versin.
  Çok sevdiğim bir ABİM de gurbette Koma da, dua buyuran olursa sevinirim. Hepimizi İmandan kur’andan ayırmasın Yüce Yaratıcım!

  Selam ve Dua ile

 4. Avatar

  Akp den bize bir gol daha ne diyelim bunuda reis emreder biz marabalar yaptırırız ne yazık ki

 5. Avatar

  ALLAHU TEALA razı olsun ihvanlar.net bu aşıyla ilgili sağda solda birçok yerde güvenilir olmadığına dair paylaşımlar görüyordum olup olmama konusunda tereddütlüydüm(üstelik engelli olmama ve kronik rahatsızlığım olmasına rağmen yani sağlık bakanlığı’nın açıkladığı öncelikli aşı olacaklar listesinde ben de varım büyük ihtimalle) şimdi hepsi gitti artık bu aşıyı kesinlikle olmam!! Yerli aşımızı beklerim gerekirse ama ASLA olmam!!!

 6. Avatar

  yeni dünya düzenin de yahudi efendilerimize köle olarak hizmet ettirileceğiz, hak ettiğimiz şekilde.