Yöneticiler kafir mi? Oy vermek şirk mi?

Oy vermek hakkında Genç hoca çok önemli tespitler yapıyor. Ve sizlerin dikkatini çekmek istediğimiz ifadesi şuydu: Vehhabiler bu alandaki boşluktan istifade ediyor.

Evet, alimlerimiz bir araya gelip bu mesele hakkında bir karar alsalar ve bu konuda eser kaleme alıp meselenin fıkhi yönünü ortaya koysalar vehhabilerin sesi kesilir ve ümmet içinde fitne çıkartamazlar..

İşte o video sonunak adar izleyin:

PAYLAŞ

2 YORUM

  1. Avatar

    Oy vermenin caiz olmadığını söyleyenler muhafazakar hükümeti düşürmek için söylüyorlar. böyle bir partiyi ihtidardan düşürelim. Yerine gelecek hükümet şeriat mı getirecek. Diyarbakırlı (ebu h.) niye hadepe oy verenlere bir şey söylemiyor. hadepin davası belli. ama bunlara oy verenler için hiç bir laf söylemiyorlar. Hadepin terör örgütüyle de iş birliği var. ölen terörüsler ne uğruna ölüyorlar. Marksis-lenin sistemi için değil mi. ahiret de kendilerine ne uğruna öldünüz denildiğinde terörüsler ne cevap verecekler acaba. oy vermek caiz değildir diyenler buna ne der acaba. Ayrıca doğu da devlet den vergi kaçıranlara, kaçak elektrik kullananların hükmü hakkında hiç bir sözlerini bu güne kadar duymadım. Varsa da ben biliyorum.

  2. Avatar

    Bu konuda Bediüzzaman hazretlerinin münazarat adlı eseri okumalı, hem akli hem nakli mukni izahatlar yapılmış.