İhsan Şenocak Hocaefendi kemalistleri gömdü

İhsan Şenocak hocaefendinin asli vazifesi olan İslam’ın emirlerini hatırlattığı paylaşımları üzerinden kendisine yüklenen ve linç etmeye çalışan kemalist medyaya karşı İhsan Şenocak hocaefendi ağızlarının payını veren bir röportaj gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar

  Valla üzülsem mi, sevinsem mi anlıyamadım….

  Değerli İhsan Hocamız,
  Rabbim sizin kat be kat emsallerinizi ve dahi emsallerinizden kat be kat ilim, irfan sahibi muhteremleri bu bu azız Millete ihsan buyursun.

  Selam ve Dua ile

 2. Avatar

  Hocamıza MAŞAALLAH resmen tuzağa çekmek için yayına davet etmişler ama hocamız çok güzel paylamış özellikle sevindiniz mi diye sorduğu soruya verdiği cevap çok hoşuma gitti.

 3. Avatar

  Hakkı savunan,iyiliği emredip kötülükten nehyerenler olmasa başımıza taş yağacak.Maalesef doğruyu söylüyorsun ama kendi tarafından bile tepki geliyor.Galiba Dünya’da bir avuç Müslüman kalmış.Din neyi emrediyosa onu söylüyorlar.Bu bir yorumdan ibaret değil ki…Zamanı mıydı diyenler var zaten hiç birşey için o zaman bir türlü gelmek bilmiyor.Heralde ölünce zamanı gelecek.Vallahi ben de çok rahatsızım şu açık saçık giyinmelerden.Özgürlük,özgürlükte nereye kadar anlamadım.Yaz geldi edep kalmadı.Açık saçık giyinmek özgürlük müdür?Onca sapık bakışlara maruz kalmak hoş mudur?