Sahte Üveysilik Gurubu İhvanlar.net sitesine İftira Attı Yalan Uydurdu

 Bildiğiniz gibi sonradan türeyen bu üveysilik gurubunu sitemizde ve youtube kanalımızda deşifre etmiş, bunların üveysilikle alakasının olmadığını izah etmiştik. Guruba katılıp iç yüzlerini görenlerin yorumları da yazımıza ışık tutmuştu.

   BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

   Youtube kanalımızdan da deşifre etmiştik BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

KUDURDULAR, İFTİRA ATTILAR

   Uyduruk Üveysilk Gurubu bizim bu deşifrelerimizden sonra sarsıntı geçirdi ve sorgulamalar arttı. İnternet sitemizi konuyla alakalı ziyaret eden bir çok insan bu konuda şuurlandı ve yanlıştan döndü. Bu konuda çok olumlu mesaj aldık.

   Bunu hazmedemeyen sahte üveysiler sitemizi karalamak için iftira yolunu seçtiler. Hazırladıkları video ile sitemizi “ihvanlar gurubu” olarak hedef alan sahtekarlar, İhvan adıyla satış yapan ve kadın mankeni resmi kullanan bir siteyi bize ait gösterip iftira attı. Bizim satış yaptığımız ve kadın mankenleri para için kullandığımız yalanıyla sitemize çamur atma yoluna gitti.

Biz de videolu yalanlarını video ile deşifre ettik

   Bu gurubun ne kadar yalancı ve sahtekar olduğunu buradan anlayın değerli kardeşler. Düzenleri bozulduğu için iftira etmekten geri durmayan bu edepsizler sizi kendilerine çekebilmek için de binbir türlü hikaye uyduruyor, rüyalarla aldatıyorlar.

   İhvanlar.net Allah’ın izniyle sahte söylemlerin arkasına saklanan din/tarikat istismarcısı oluşumları deşifre etmeye devam edecek.

www.ihvanlar.net

5 Yorum

 1. Ehlisünnetin-çocuğu

  hilal kaplan islama savaş açtı dinde refomun bayraktarlığına soyundu onu haber yapın. vehhabi prensi baba bush ve oğlu bush’a ziyaret etti, önlerinde rüku etti onlara cevap verin.

 2. Ehlisünnetin-çocuğu

  Bu ne acayip bir konu dişe dokunur bir yazı bile yok. Öyle dediler böyle dediler. Konunun ne olduğu bile anlaşılmıyor. Cevap nedir, niye kuduruyorlar. Basit işlerle uğraşıyorsunuz. Kim üveysi olmuş 5 elemana para vermişler yanlarında köpekliklik yapıyorlar. Millet akın akın vehhabi oluyor, esas dinde reformculara cevap verin.

 3. Bu kendine üveysi denilen kişiler semtim olan üsküdar’da yer açmışlar,ayrıca Aziz Mahmut Hüdayi hazretlerimize yakın bir yerde kilise ev açılmış ismi yaşam kilisesi bunun aynı ismiyle şaşkınbakkal’da da faliyete başladılar,Deistlik denilen oluşumda çoğalıyor,AMAN DİKKAT .ALLAH TEALA C.C çoluk çocuğumuza acısın bu gibi oluşumlardan korusun inşaALLAH

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  üveyikler kuş beyinli üveyikler. ..ilkokul 4 5’e giden cocuklar yapmıyor sizin bu yaptığınız amatörce aldatma yı. ..çarkınıza sokulan çomağı hazmedemiyorsunuz degil mi?beter olun. ..

 5. Bir kitapta okumustum hemen kimse sinirlenmesin lakin uveysilik denilen bir yol var olduğunu düşünüyorum.Veysel Karani hz yemende çobanlık yapmaktadır peygamberimizi çok görmek ister ancak onu goremez hasta annesinin bakmaktadir ve peygamberimiz hz.ömer ve hz.Ali ile birlikte hırkasını veysel karaniye gönderir peygamberimiz onu çok sever ve bir türlü göremeyen veysel karaniye
  hırkasını ulastirim.Peygamberimize gönülden bağlı olup peygamberimizin yolundan gitmek insanı kamil olma yolunda ilerleme herkesin olamadığı lakin
  eskilerden bazı büyüklerin uveys olduklarıni bir yerde okumuştuk.Yanlisimiz varsa duzeltebilirsiniz.

  ADMİN: Link olarak verdiğimiz yazıyı okusaydınız üveysiliğin Hak, bunların üveysiliğinin aldatmaca olduğunu yazdığımızı görürdünüz.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.