Salih Memişoğlu vefat etti

Yazılarıyla, açıklamalarıyla videolarıyla yaptığı hizmetle bir çok insanın hayatını kurtaran Salih Memişoğlu Çekmeköy’de bir meseleden dolayı çıkan anlaşmazlıkla karşı tarafın ateş etmesi sonucu vefat etti.

Salih Memişoğlu kimdir?

Salih Memişoğlu 1967 Trabzon doğumludur. Aslen Of’lu olan Salih Memişoğlu, dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanıdır.

Sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan,  ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb., belirtilerle ortaya

çıkan rahatsızlıkları tedavi etmektedir. 

Memişoğlu hastalarının problemlerinin kaynağının, metafizik unsurlara ya da tıbbi veya psikolojik nedenlere mi dayandığının tesbiti konusunda hassas davranmakta ve hastalarını doğru yönlendirmeye büyük önem vermektedir. 

Biyoenerji ve metafizik alanda yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu çalışmalarla dünya çapında ismini duyurmuştur. Metafizik unsurlarının da bilimin bir konusu olduğunu ve çözülemeyen pek çok rahatsızlığın altında, yanlış teşhis ve metafizik unsurların gözardı edilmesi olduğunu savunmaktadır. 

Dünyanın pekçok yerinde metafizik alanında yapılan çalışmalar, girişimler ve araştırmalar olduğunu gören Memişoğlu, Türkiyede de bu alanda yapılacak bilimsel çalışmaların artmasını desteklemekle birlikte,  bu eksiklikten kaynaklı rahatsızlıkların tedavisinde, alanının öncü uzmanı olarak insanlara yardım etmiştir.

PAYLAŞ