Yıllardır söylediğimiz şeyi Cübbeli Ahmet Hocaefendi de vurguladı

 Yıllardır Ehli Sünneti müdafaa eden bir yapının olması ve internet alanının boş bırakılmaması hususunu çeşitli vesilelerle dile getiriyoruz. Bu alanda insan istihdam etmek gerek. Biz de bir eleman istihdam edebilir miyiz, destek olan olur mu diye deneme yapmıştık ama kimse destek olmamıştı maalesef. Neyse ki, Genç Hoca gibi bazı youtuber kardeşlerimiz gönüllü olarak bizlere içerik üretiyorlar, biz de yayınlıyoruz.

   Cübbeli Ahmet Hocaefendi de Ehli sünneti müdafaa edebilmek için büyük yatırımların yapılmasından bahsetti. Bu sohbette Kuramar’i de deşifre var. Çok istifade edilecek bir sohbet:

Videodan:

Yahudi ülkemizde batıl ehlini destekleyip toplumumuzu dinsizleştirirken ehli sünnet müslümanlar bir araya gelip batıl ehline reddiyeler yapmıyorsa veya reddiye yapanları desteklemiyorsa! Bu milletin çocukları mürted olmaya mahkumdur.

İrtidat artıyor! Dinsizlik artıyor! Peygamberler bile dine DAVET için yardımcılar ararken, Din işleri-reddiyeler yardımsız desteksiz olmaz.! Sizler hakkı tebliğ için kaç tane paylaşım yapıyorsunuz! Kaç kişiye iman kurtarıcı bir ehli sünnet müdafası anlatıyorsunuz! Ama öbür adamlar ne yapıyor? Yüzlerce adam tutmuşlar masa başlarına oturtmuşlar bütün gençleri kafir ediyorlar. Ben böyle beterini görmedim!

Kendi derneğin kendi kursun kendi cemaatin değil! Bir şura bir heyet kurulsun ehli sünnet hocaların ilmi reddiyeleri toplanarak gündeme getirilsin güncel konularda nokta atışı cevaplar verilerek batıl ehli bastırılsın.

Türkiye Diyanet Vakfının Finanse Ettiği Kuran Araştırmaları Merkezi (Kuramer)’in öne çıkardığı kişilerden etkilenenlerin Kuran’a sevgi ve güvenlerinin azaldığı Araştırma ile sabit olmuştur. Müslüman anne babadan olup sonradan ateist olan, deist olan Çocuklar, Kuramer’ in öne çıkardığı bu kişileri referans gösteriyor! ➡Ali Bardakoğlu ➡Mustafa Çağrıcı ➡Yusuf Şevki Yavuz ➡Mehmet Okuyan ➡Mehmet S. Aydın ➡Mustafa Öztürk ➡Ömer Özsoy ➡İlhami Güler ➡Süleyman Ateş ➡Abdulaziz Bayındır ➡Mehmet Sait Hatipoğlu

PAYLAŞ

3 YORUM

 1. Avatar
  Murat Ademoglu

  Evet, ücretli klifiye ELEMAN istihdam etmemiz gerekir, hem de her saha da.
  Bakın bura daki, kardeşler amatör olarak MAŞAALLAH güzel işler çıkardılar,
  MİLLET FETÖ yü bilmezken, burada REDDİYELER paylaşılıyordu….
  Rabbim hepsinden razı olsun.

  Cübbeli Efendi fikri atıyor ortaya,fakat bir mastır planıyla ortaya çıksa daha isabetli olur, zira içi doldurulmamış FİKİRLER, sadece fikir çöplüğüne duhul ederler. Kendilerinin hem Çevresi hemde ilmi mevcud olduğu kanaatindeyim, fevkalade böyle bir başlangıcda bulunabilir, bizlerde maddi ve manevi destek vermeye çalışırız.
  Bu siteyi hazırlayan KARDEŞLERİN imkanlarını bu tür projelerin aşacağı kanaatindeyim,
  Hele Genc(ihtiyar ) Hoca tiplemsi çok hoşuma gidiyor, bi şekilde en azından amatörce de olsa bir şeyler yapılabiliniyor,…

  Yeter ki NİYETLER HALİS olsun.

  Kısa bir not: Bazı paylaşımlar sebebiyle bu siteyi hazırlayan kardeşlere reva görülen tavırları da unutmadım, böylece bline…

  Selam ve Dua ile

 2. Avatar
  ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Küfür,10 yaşında çocuğa kodlama bir nevi mors alfabesiyle ne kadar materyalist maddeci evrimci felsefi bilgiler varsa yükleyip piyasaya sürdü ,bu çocuk YouTube hesabı açıp binlerce çocuğun beynini etkileyecek ve ne kadar felsefi pislik düşünce varsa ateizme yönlendirecek,Aiden Salih hoca hanımın da kitabında söylediği gibi indigo kristal çocuk cinsi 3.Tür türetilmeye calisiliyor, bu konu hakkında ALLAH rızası için bir yayın servis edin rica ediyorum https://twitter.com/menzilsizyolcu/status/1229530764636827648?s=20 çocuğun sol el parmaklarına dikkat edin bir nevi mors alfabesiyle kodlama tekniği ile ezberlediği şeyleri sarfediyor