6 yaşında evlilik dediler, iftira attılar. Çok ilginç detay ortaya çıktı

Mutlaka haberiniz olmuştur. Yusuf Ziya Gümüşel Hocaefendinin kızının “beni 6 yaşında evlendirdiler” iddiaları gündemi sarstı. Bunu fırsata dönüştüren İslam düşmanları İslam’a ve Müslümanlara kin kustu.

Yusuf Ziya Gümüşel Hoca yaptığı açıklamada kızının bazı derneklerin etkisi altında kaldığını söyledi.

Peki bu dernekler kimler? Kadın dernekleri mi?

Kızın eşi ile yaptığı yapmacık görüşmede ona bazı şeyleri söyletmeye çalıştığı görülüyor. Ve montajlandığı anlaşılıyor. Sanki eşinin 6 yaşında evliliği doğruladığı zannı oluşturuluyor.

Dolayısıyla birileri bu kızı kullanarak, dosyayı kemalist medyaya sızdırdı ve gündemi yönlendirdi. Bu vesileyle İslam’a, cemaatlere kin kusulurken Yusuf Ziya Gümüşel’in vakfına ait yapılar da gündeme taşındı. Bu da akla bir şantaj mı var? sorusunu akla getirdi.

Bu durumun büyük bir komplo olduğu “gelinlikli” diye servis edilen 6 yaşındaki fotoğraf oldu. Merasim için çekilen resimleri gelin resmi diye paylaşmaları kurgunun boyutunu gözler önüne serdi.

Hatta haberlerde “6 yaşında evlendi” ifadesi geçerken devamında

Peki gerçek ne?

İşte onu da kardeşleri anlatıyor:

PAYLAŞ

7 YORUM

 1. Avatar
  Osmanlı askeri

  Deccalin beyinsiz şerefsiz köpekleri iftirada yalanda sınır tanımazken yeni sosyal medya yasası neden bir halta yaramıyor bu şerefsizler fitne çıkarırken devlet ve diyanet ne bok yiyor ?
  Bu şerefsizlik ve alçaklık neden ?
  Propagandacı kâfir YouTuberlar bunun bir örneği antikemalist sayfalar kapatılırken malum güruh cirit atıyor Allah bu zulmeti yapanları cehennemin en dibinde ebedi azabın en şiddetlisiyle çarpsın inşaallah
  Kendisini üstün ahlak abidesi zanneden üstün zeka sahibi zanneden akılsız beyinsiz zırcahil tımarhanelik zırdeli edepsiz egoist güruha karşı yaşasın tasavvuf yaşasın tarikat yaşasın radikalizm yaşasın şeriat

 2. Avatar

  6 yasinda ki bir cocuk ve nikah….
  müsaade eden bir Baba…
  Bu Baba da bir dernek Baskani…
  …..
  Bu kadar özelligi olan ve de taninirligi olan bir ZAT, geri zekali mi da, TV lerde reklami dönen Dernegin baskani olsun, veyahut onun cevresi, böyle bir zati yerin dibine batirmasin, yillar önce sikayette bulunulmasin….

  Valla gercegi Allah ve de olayla ilisikler bilir…
  Bende birbabayim ve de torunlarim var ki, dügünde benim torunum da gelinlik giydi, simdi hangi hayvanoglu hayvan benim torunuma böyle iftira atabilir???
  Yataginda basarim onun…

  Secim yaklastikca, it oglu itler, yalan dolan ve iftiralarini ortaya sürecekler anlasilan.

  Dün böyle idi, yarinda böyle olacak, Müslüman feraset sahibi olmali vesselam.

  Rabbim iftira atanlari en kisa zamanda kahrü perisan eylesin….

  • Avatar

   AMÎN AMÎN AMÎN YA MUÎN INŞA’ALLAH KARDEŞİM…Sözde haberi yayınlayan alçağın halk TV de sözleri….
   CHP’nin yalan şebekesi Halk TV’de skandal yayın! Birgün yazarı Timur Soykan haddini aştı: Türkiye çocukları öldürdü

   CHP’nin yalan şebekesi olarak çalışan Halk TV’de, “Türkiye çocukları öldürüyor” iftirası atıldı. Birgün gazetesi yazarı Timur Soykan, katıldığı programda “Suriye’de binlerce çocuğun ölmesine, kadının ölmesine, insanın ölmesine neden olduk” ifadelerini kullanarak Suriye’nin kuzeyini terörden arındıran Türkiye’ye çirkin bir Ithamda bulundu… (Bu çirkefler dünde böyle idi bugünde)Rabbim Allah cc zalime fırsat vermesin Amîn Amîn Amîn Ecmaîn inşa’Allah….Selâm ve dualarla….

 3. Avatar
  antikemalist

  kafirler iki yüzlü şerefsizdir asıl sübyancı ve zampara pezevenk olan kendileridir

 4. Avatar

  Yorumumu silmekle iyi yapmışsınız. Gerçi ben notuma “şayet hadise gerçek ise” şartını koymuştum ama silinerek sansürlenmiş olmasına ilk kez alınmadım. Zira bu hadise tezgah da olabilir. Yaşı müsait olanlar Fadime Şahin-Ali Kalkancı fitnesini iyi bilirler. Fakat devletin sazan gibi bu olayın üzerine atlamasına şaşırdım. Bekleyip sonucu görselerdi ve ondan sonra yapacaklarını yapsalardı daha iyi olur idi.Selametle.

  • Avatar

   Kardeş çevremizdeki soysuzlar uslu durmazlar….Zaten af buyur öküz altında buzağı arıyorlar…HELE şimdi bide seçim zamanına yaklaştıkki her çeşit kirliliği söylemek onlar için haşa mübah…..Allah var gam yok bekleyip görelim….SELÂM VE DUALARLA…..