Yine sözde dinler bahçesinde namaz skandalı

   Haber şöyle: Antalya’da kamp yapan Fenerbahçe, Bursaspor, Eskişehirspor, Kayserispor, Çaykur Rizespor, Kardemir Karabükspor’un yanı sıra diğer Anadolu kulüplerinden bazı futbolcular, Cuma namazını kılmak için Belek’teki cami, kilise ve sinagogun bir arada bulunduğu “Dinler Bahçesi”ne geldi.
   Biz bu fitne bahçesinin yapılmasındaki amacı daha önce çok defalar buradan belirttik.
   Şimdi de bir kaç hususa dikkat çekeceğiz.
   Resimlerde de görüldüğü üzere bahçede kilise ön plana çıkıyor. İnternet haberlerinde “kiliseya sığmadılar, kilisede kıldılar” gibi haberlerin yapıldığını da göz önünde bulundurursak ne denli çirkin bir oyun bahçesi olduğunu anlarız.
   Futbolcuların namaz kılması çok güzel ama bu mekanın tercih edilmesi kafaları karıştırıyor. Çünkü futbolculara halk tarafından da ilgi duyuluyor ve takip ediliyor.
   Futbolcuların bu yeri seçmesi kasıtlı mıdır yoksa tesadüf müdür bilinmez ama ihanet projesine bilinçli ya da bilinçsiz destek oldukları ortada…
   Amerika patentli projenin ürünü olan bu bahçenin adını duyurmak için nedense her yıl bir iki haber yapılıyor ve dediğimiz gibi cami değil de kilise ön plana çıkartılıyor.
   Bildiğiniz gibi projelerden birisi de: “kilise de namaz, mevlit; camide ayin ve konser”
   Ey iman edenler! Bari namazınızı, niyazınızı bu oyunlara aley etmeyin. Amerika patentli, Papa onaylı bu projelere destek vermeyin. Savcınızı, polisinizi ele geçirmeye çalıştıkları gibi dini de ele geçirip istedikleri gibi yön vermek istiyorlar. Aldanmayın…
   www.ihvanlar.net
   

PAYLAŞ